Фінляндія - Україна

Фінляндія - Україна Фото:: Getty Images

В рамках відбору ЧС-2022 в Гельсінкі відбувся матч між збірними Фінляндії та України. Нагадаємо, перший поєдинок, який відбувся в березні, закінчився нічиєю - 1:1. Ми вели онлайн-трансляцію матчу Фінляндія - Україна.

Українці швидко відкрили рахунок. Вже на 4-ій хвилині шикарним голом відзначився Ярмоленко. 0:1.

Фіни зрівняли рахунок на 29-ій хвилині. Кілька безглуздий гол записав на свій рахунок Пуккі. 1:1.

Однак нічийний рахунок тримався недовго. Буквально через 5 хвилин Яремчук забив гол, який, як виявилося, став переможним. 1:2

Другий тайм Україна провела в стримувальній манері, довівши поєдинок до потрібного результату. Перша перемога при Петракові, яка допомагає зберегти шанси на потрапляння на ЧС-2022.