Агробизнес

Агробизнес Фото:: Сайт Агробізнесу

Харківський Металіст у 14 турі чемпіонату Першої ліги вперше програв у сезоні, поступившись у гостях агробізнесу.

Вже на 5 хвилині у ворота Металіста забив Черненко, завершивши стрімку контратаку господарів. 1:0.

Харків'яни відповіли практично миттєво. На 12 хвилині після подачі кутового, біля воріт Агробізнесу почалася пожежа, в якій спритніше за всіх виявився Мізюк і вколотив м'яч у сітку. 1:1.

Господарі не збиралися грати обережно, і вже на 24 хвилині знову вийшли вперед. Бойчук на дальній штанзі замкнув простріл від свого партнера. 2:1.

Далі команди продовжували обмінюватися небезпечними моментами, але все ж Металіст був ближче, щоб зрівняти рахунок. У компенсований час після подачі штрафного у ворота Агробізнесу, воротар припустився помилки на виході і Пейшоту міг забивати. Голкіпера підстрахував Юхимович, який вибив м'яч з лінії порожніх воріт.