Барселона - Динамо

Барселона - Динамо Фото:: REUTERS

Ведучий програми Великий футбол Олександр Денисов разом з експертами проаналізували матч 3 туру групового етапу Ліги чемпіонів Барселона - Динамо, в якому кияни програли з рахунком 0:1.

Олександр Денисов: «Дуже багато питань до гри Динамо. Бущан - один з лідерів за кількістю пасів вперед. Динамо грало в пас тільки на своїй половині поля».

Віктор Вацко: «Динамо приїхало на Камп Ноу, щоб якщо і програти - то з мінімальним рахунком. Динамо боялося грати в футбол. Тільки Шапаренко не боявся. На цей момент наші клуби не можуть змагатися з такими суперниками як Реал і Барселона. Наші команди в Лізі Чемпіонів потрапляють під ту інтенсивність, якої немає в УПЛ. Останнім часом є відчуття, що чемпіонат України судять за правилами балету. Луческу в матчі з Дніпром кричав судді, чи бачив той як судили Динамо з Барселоною. Нам потрібно робити наш чемпіонат більш конкурентним. Нам потрібно задуматися про майбутнє нашого чемпіонату, над системою розіграшу, над конкурентністю. Потрібно підіймати його якість».

Михайло Метревелі: «Перший тайм не вийшов у Динамо. Ні відбору, ні атаки, взагалі нічого. У другому таймі мені Динамо сподобалося набагато більше. У Барселони в другому таймі не було моментів. Другий тайм, з точки зору контролю м'яча та уважної гри, був дуже непоганим».

Віктор Леоненко: «Другий тайм Барселона дала пограти, тому що готувалася до гри з Реалом».