Динамо Київ

Динамо Київ Фото:: Динамо

У матчі 1/8 фіналу Кубка України київське «Динамо» зустрічалося з Маріуполем. У цьому поєдинку тренер киян Мірча Луческу надав ігрову практику гравцям найближчого резерву. Зокрема, на поле вийшли Бойко, Шабанов, Антюх, Леднєв та Вербич. Але навіть такий експериментальний склад не залишив шансів аутсайдеру УПЛ. Долю матчу було вирішено вже у першому таймі. Спочатку Вербич вдало замкнув головою подачу з кутового від Шапаренка, а потім після передачі словенця відзначився Артем Шабанов. За п'ять хвилин до кінця основного часу Маріуполь зумів забити гол престижу, який записав на свій рахунок Очеретько. Проте замахнутися на сенсацію підопічним Остапа Маркевича так і не вдалося. У підсумку столичний клуб здобув перемогу з рахунком 2:1 та вийшов у чвертьфінал Кубка України.

Маріуполь - Динамо Київ 1:2
Голи: Очеретько, 85 — Вербич, 16, Шабанов, 51

Маріуполь: Турбаєвський - Холод (Стасюк, 46), Петерман, Удод, Драмбаєв - Чех (Спіровський, 70), Мишньов - Кащук (Микитишин, 81), Очеретько, Топалов (Шостак, 58) - В'юник (Меліченко, 81).

Динамо Київ: Бойко — Тимчик, Забарний, Шабанов, Караваєв — Сидорчук (Кендзьора, 77), Шапаренко (Шепелєв, 46) — Антюх (Вітіньо, 68), Леднєв (Гармаш, 68), Вербич — Шкурін (Рамірес, 46).

Попередження: Удод, Стасюк - Шабанов.