Металіст

Металіст Фото:: Сайт Металіста

Матчі за участю харківського Металіста останнім часом привертають великий інтерес глядачів. Тут вам і неймовірні голи, і переконливі перемоги, а часом і гучні скандали. Поєдинок 19 туру проти Олімпіка не став винятком. Харків'яни винесли суперника з рахунком 3:0, а події другого тайму шумітимуть ще довго. Розповідаємо, що там трапилося.

Початок другого тайму. Харків виграє із рахунком 1:0. На 56-й хвилині Кучер знімає Ріаскоса і випускає Харріса. Колумбійцю це дуже не сподобалося і він із психами пішов у підтрибунне приміщення.

Однак через 20 хвилин схаменувся і повернувся до тренера, щоб залагодити конфлікт.

Власне, сам головний тренер Олександр Кучер на післяматчевому флешінтерв'ю Youtube-каналу ПЕРША ЛІГА підтвердив, що конфлікту немає.

«Ніякого конфлікту немає, все добре. Усі хочуть проводити більше часу на футбольному полі, але ми не можемо надати весь час. У нас грає 11 людей, а не 22. Є хлопці, які сидять і чекають на свій шанс.

Ми з ним поговорили. Може ще раз після вихідного поспілкуємось. Ми одне одного зрозуміли. Все нормально», - підсумував Олександр Кучер.

Однак найцікавіше сталося на 67-й хвилині. Гравець Олімпіка Артем Ковбаса забив чистий гол, але лайнсмен помилково підняв прапорець, зафіксувавши офсайд. Адже рахунок тоді повинен був стати 1:1 - і хто знає, як склалася доля поєдинку.

А закінчилося все плачевно для донеччан. Наприкінці зустрічі вони пропустили два м'ячі та залишають Харків ні з чим.

Металіст (Харків) – Олімпік (Донецьк) 3:0

Голи: Матеус Пейшото (36), Євген Банада (83), Євген Підлепенець (86).

Металіст: Олександр Рибка, Богдан Порох (Віталій Федоров, 87), Єгор Демченко (Євген Банада, 46), Сергій Горбунов, Олександр Мізюк, Юрій Романюк, Володимир Танчик (Євген Подлепенец, 7, Фарес Балулі, Едуард Сарапій, Матеус Фомін, 70), Браян Ріаскос (Кадім Харріс, 56).

Олімпік: Владислав Рибак, Володимир Дмитренко, Вадим Новіков, Ілля Ходуля, Владислав Мудрик, Артем Цурупин (Антон Калайтан, 90), Євген Зарічнюк, Роман Яловенко (Ігор Кирим) Бі Нене Жуніор (Максим Литовченко, 57), 69), Максим Прядун.

Вилучення: Максим Прядун (90+3).