Шахтар - Інтер

Шахтар - Інтер Фото:: Офіційний сайт Шахтаря

У середу, 24 листопада, телеканал Футбол проведе текстовий онлайн з яскравими фото та коментарями важливих епізодів матчу 5-го туру групового етапу Ліги чемпіонів між Інтером та донецьким Шахтарем. Зустріч відбудеться на стадіоні Сан-Сіро у Мілані. Старт трансляції – о 19:45.

Інтер - Шахтар

90+4’

Кінець матчу

Суддя дає фінальний свисток! Інтер перемагає Шахтар 2:0.

90’

Інтер доводить матч до перемоги.

90’

Удар по воротах Шахтаря від Сенсі! Трубін переводить на кутовий!

88’

Інтер спокійно перепасовується на половині поля. Міланці хочуть спокійно довести м'яч до перемоги.

85’

Заміна

Заміна у Інтера. Дімарко виходить замість Перишича. Сенсі змінив Чалханоглу.

82’

Гольовий момент у Шахтаря! Додо після швидкої атаки пробив по воротах Ітера, але м'яч влучив у штангу, а Мудрик після відскоку не зміг добити у порожні.

80’

Заміна

Марлос виходить замість Тете, а Мудрик змінює Соломона.

79’

У складі Інтера Відаль міняє Бареллу, а замість Дарміана виходить Д'Амброзіо.

78’

Шахтар намагається організовувати свої атаки, але безрезультативно.

74’

Заміна

Заміна у складі Шахтаря. Бондаренко виходить замість Педріньйо.

72’

Шахтар виглядає приречено. Нічого не виходить нав'язати супернику.

67’

Гол

ГОЛ! Джеко оформляє дубль. Після верхової подачі форвард зблизька розстріляв Трубіна з другого поверху.

67’

Шахтар змушений розкриватися та ризикує пропустити ще один гол.

66’

Інтер не збирається зупинятись на досягнутому. Команда прагне забити другий та закрити цей матч.

62’

Гол

ГОЛ! Продавив таки Інтер оборону Шахтаря! Після швидкої атаки гравці міланської команди вивели на ударну позицію Джеко, котрий переправив м'яч у ворота!

59’

Інтер забив другий гол у ворота Шахтаря, але перед цим був фол в атаці – м'яч не зарахований! Рахунок 0:0.

56’

Інтер подавав кутовий на ворота Шахтаря, але подача виявилася дуже невдалою.

56’

Інтер не змінює стиль своєї гри у другому таймі. Команда не форсує події.

53’

Шахтар тримає м'яч без гостроти.

49’

Жовта картка

Вітао отримав жовту картку за фол проти суперника.

46’

Перший удар по воротах Шахтаря від Перишича у другому таймі - нічого небезпечного.

45’

Заміна

Заміна у складі Шахтаря. Замість Степанека вийшов Маркос Антоніо.

45’

Початок другого тайму

Другий тайм розпочався!

45+2’

Перерва

Перший тайм завершено!

45’

Арбітр додав дві хвилини до першого тайму.

45’

Джеко вкотре пробивав по воротах Шахтаря із середньої дистанції - повз ворота!

44’

Інтер тримає м'яч та шукає підходи до воріт Шахтаря.

42’

Перший тайм добігає кінця. Інтер прагне забити до перерви та активно пресингує.

38’

Барелла своєю передачею виводив Мартінеса на оперативний простір, але на виході вчасно зіграв Трубін!

37’

Гра трохи заспокоїлася. Команди взяли паузу.

34’

Ігрова перевага в Інтера. Шахтар намагається шукати своє щастя у контратаках.

31’

Удар Перишича по центру воріт Трубіна – воротар на місці!

30’

Шахтар потрапив під сильний прес. Загрозу поки що вдається відводити, але гравці Інтера завелися.

27’

Знов Трубін у грі! Після удару головою того ж таки Джеко голкіпер відбив м'яч!

26’

Небезпечний момент біля воріт Шахтаря! Джеко пробивав ворота донецької команди! Трубін врятував!

25’

Перішич забив у ворота Шахтаря, але виявилося, що він був поза грою.

22’

Фернандо пробивав по воротах Інтера з небезпечної позиції, але виявилося, що він був у офсайді.

21’

М'яч переходить від однієї до іншої команди. Без небезпечних моментів.

19’

Шахтар заробив перший кутовий у матчі, але подача не увінчалася успіхом.

18’

Команди борються у центрі поля.

16’

Шахтар поки що не може створити жодної гостроти біля воріт суперника.

12’

Небезпечно! Барела пробивав по воротах Шахтаря після швидкої атаки Інтера. М'яч пройшов повз ворота.

11’

Гол

Гравці донецької команди знов взяли м'яч під контроль на своїй половині поля.

9’

Багато браку у діях футболістів Шахтаря. Не вдається поки що будувати свої атаки.

8’

Бастоні пробивав по воротах Шахтаря після втрати м'яча гравцями донецької команди. М'яч звалився з ноги.

7’

Шахтарю вдалося взяти м'яч під контроль. Поки що без просування вперед.

5’

Інтер одразу позначає свою перевагу. Шахтар під сильним натиском.

2’

Перший удар по воротах Шахтаря! Брозович після подачі кутового на ворота донецької команди був першим на підборі - повз ворота.

1’

Початок матчу

Поєдинок стартував!

Турнірна таблиця:

Для збереження шансів на вихід у плей-офф єврокубків «гірникам» у цьому поєдинку потрібна лише перемога. У разі будь-якого іншого результату підопічні Роберто Де Дзербі гарантовано посядуть останнє місце у своїй групі, незалежно від результату останнього домашнього матчу із Шерифом.

Нагадаємо, що перша зустріч Шахтаря та Інтера у цій Лізі чемпіонів завершилася нульовою нічиєю.

У своєму останньому матчі внутрішнього чемпіонату донецький клуб обіграв Рух (2:0), а чемпіон Італії був сильнішим за Наполі (3:2).