Рома - Зоря

Рома - Зоря Фото:: Твіттер Роми

У матчі п'ятого туру групового етапу Ліги конференцій луганська Зоря на виїзді зустрічалася з римською Ромою. Італійський клуб вирішив взятися за справу на самому початку поєдинку. На 15 хвилині зустрічі рахунок відкрив нападник «вовків» Карлес Перес, а менш ніж через 20 хвилин Ніколо Дзаньоло подвоїв перевагу своєї команди.

Добити Зорю підопічні Жозе Моуріньо могли ще у першому таймі, коли головний арбітр матчу призначив пенальті у ворота луганчан. Проте голкіпер Дмитро Мацапура у чудовому стрибку потягнув удар Верету з 11-ти метрів.

Однак, цей сейв лише відклав розгром команди Скрипника на другий тайм. Вже за хвилину після перерви Рома забила третій м'яч завдяки влучному удару Абрахама.

А крапку в матчі поставив той таки Абрахам, забивши у ворота української команди фантастичним ударом у падінні через себе.

У підсумку Рома розгромила Зорю з рахунком 4:0 і гарантувала собі вихід у плей-офф Ліги конференцій. Зоря, своєю чергою, втратила останні шанси на вихід із групи, оскільки в паралельному матчі Буде-Глімт обіграв ЦСКА Софія (2:0) і став недосяжним для луганського клубу.