Після третього пропущеного голу моментів у команді Юрія Вірта практично немає

77’

Заміна

Шестаков вийшов замість Дахновського

76’

Дахновський зупинив закидання з лівого флангу в центрі чужого штрафного, але пробив у результаті дуже слабко!

72’

Кияни не віддають м'яч суперникам

69’

Заміна

Сергійчук вийшов замість Шестакова, а Гегедош замість Панасенка

69’

Заміна

Полюлях вийшов замість Кучерова

65’

Гол

ГОООЛ! Динамо робить рахунок 3:0! Верес привіз м'яч сам собі! М'яч якось незрозуміло відскочив від Мірошника, і Гармаш, скориставшись ситуацією, викотив м'яч на порожні ворота Циганкову. Віктор забив!

65’

Удар по воротах від Вереса! Пасіч пробив по воротах із середньої дистанції в руки Бущану

63’

Гол

ГОООЛ! Вербич робить дубль! З гострого кута футболіст завдав удару по воротах і прошив Когута!

59’

Верес проводив хорошу атаку через фланг і Пасіч прострілив уздовж воріт - Забарний виніс м'яч зі штрафної площі

57’

Верес після скасованого пенальті активізувався і пішов уперед

54’

Пенальті повз

Арбітр призначила перевиконати пенальті Циганкову і з другої спроби Віктор пробив вище воріт!

53’

СТОП! Монзуль скасувала взяття воріт!

53’

ГОООЛ! Циганков забив пенальті, який був призначений після падіння Гармаша у штрафному майданчику Вереса

47’

Верес дуже активно починає другий тайм і намагається йти вперед

45’

Початок другого тайму

Другий тайм стартував!

45’

Перерва

Перший тайм завершено! Арбітри нічого не додали до часу першого тайму

41’

Динамо цікаво розігрувало штрафний, але фінальна передача від Буяльського на Гармаша не вдалася - Когут прочитав пас та зіграв на виході

40’

Гармаш пробивав по воротах із середньої дистанції, але не влучив у ворота

39’

М'яч переходить по черзі від однієї до іншої команди

36’

М'яч поки що у центрі поля. Верес намагається будувати позиційну атаку

33’

Жовта картка

Чергова жовта картка у матчі! Гончаренко жорстко порушив правила на Буяльському

30’

Динамо продовжує контролювати м'яч. Верес на своїй половині поля

28’

Динамо бере м'яч із контролю на своїй половині поля

26’

Жовту картку отримує Шапаренко за фол на Кучерові

23’

Гол

ГОООЛ! Вербич дальнім ударом метрів із 23 відкриває рахунок у цій грі. Когут нічого не зміг зробити

20’

Гра трохи заспокоїлася. Гострих моментів наразі немає

17’

Верес не притискається до воріт, команда намагається шукати своє щастя у контргрі

16’

Друга жовта картка гравцю Вереса у грі. Дісталася вона Дахновському за фол у центрі поля

15’

Мірошник пробивав по воротах після навісу зі штрафного удару – Бущан на місці

14’

Динамо грає першим номером і широко атакує флангами - поки що без гостроти

10’

Верес намагається зустрічати суперників у центрі поля та пресингувати

8’

На полі багато боротьби за м'яч

6’

Динамо дуже активно грає у перші хвилини і великими силами йде вперед

5’

Перша жовта картка! Панасенко сфолив на Буяльському та отримав гірчичник

4’

Динамо з перших хвилин намагається нав'язати свою гру та йде вперед

3’

М'яч поки що у центрі поля

1’

Початок матчу

Матч розпочався!

Верес: Когут — Солдат, Мірошник, Гончаренко, Немчанінов — Кучеров, Петько — Дахновський, Панасенко, Г. Пасіч — Сергійчук.
Запасні: Кічак, С. Шестаков, Махнєв, Гук, Полюлях, Тимофієнко, Гечєв, Гегедош, М. Шестаков.

Динамо Київ: Бущан - Кендзера, Забарний, Сирота, Миколенко - Сидорчук, Шапаренко - Циганков, Буяльський, Вербич - Гармаш.
Запасні: Бойко, Шепелєв, Шабанов, Де Пена, Лєднєв, Андрієвський, Караваєв, Тимчик, Кулач.

Розклади перед матчем

Динамо підходить до матчу у статусі команди, яка розділяє перший рядок у чемпіонаті із Шахтарем. Динамо у досить гарній формі та виграло 4 з останніх 5 своїх матчів. До кінця першої частини чемпіонату киянам важливо набирати максимум, щоб не пропустити Шахтар вперед.

Верес, у свою чергу, розташувався у середині турнірної таблиці. Команда впевнено йде дистанцією. Цього сезону команда з Рівного не претендуватиме на єврокубки, але й загрози вильоту для них немає.

Як зіграли між собою у першому колі?

Команди зустрічалися між собою у рамках другого туру УПЛ. Тоді Динамо у домашніх стінах дуже впевнено розгромило Верес із рахунком 4:0. Забивали Попов, Гармаш, Тимчик та Циганков.