Шериф - Шахтар Фото:: Офіційний сайт Шахтаря

Ліга чемпіонів, 6 тур групового етапу: Шахтар – Шериф

Кінець матчу

Матч закінчено!

90+3’

Гол

ГОЛ! Ніколов, який вийшов на заміну, зрівнює рахунок ударом з-за меж воротарського у кут воріт!

90’

Дуже напружені останні хвилини гри. Шахтарю треба утримати рахунок

86’

Заміна

Заміна П'ятова на Шевченка у воротах

85’

Тілль пробивав зі штрафного удару лівою ногою - повз ворота

83’

Жовта картка

Дуланто на чужій половині сфолив на Антоніо і отримав гірчичник

82’

Гра зараз іде на зустрічних курсах

78’

Мудрик підкатом збив Янсане і Траоре і отримав жовту картку

77’

Мудрик подавав кутовий – Шериф спокійно відбився у повітрі

75’

Шериф збирається здаватися і чинить тиск на Шахтар

72’

Шахтар тримає м'яч під контролем

69’

Здорово діють футболісти Шахтаря в останні хвилини. Гості прагнуть забити другий і йдуть в атаку

67’

Заміна

Майкон вийшов замість Бондаренка, Ісмаїлі замість Корнієнка

63’

Мудрик після швидкої атаки Шахтаря пробивав у ближній кут Шерифа! Голкіпер впорався

63’

Тете пробивав по воротам після прострілу - м'яч пройшов повз штангу

62’

Ще один удар по воротах П'ятова! Тілль пробивав, але воротар на місці!

61’

Шахтар намагався вийти в контратаку після невдалого кутового Шерифа, але це їм не вдалося

57’

Шериф став пресингувати у другому таймі вище

54’

Мудрик потрапив до офсайду після закидання від партнера

54’

Бразильці Шахтаря грають у короткий пас між собою на половині поля Шерифа

52’

Бруно пробив метрів із 19 по воротах! М'яч пройшов над дев'яткою!

50’

Тете виходив на оперативний простір, але потрапив у офсайд

49’

Шахтар одразу починає гру першим номером

46’

Заміна

Ніколов вийшов замість Коловоса

46’

Заміна

Мудрик вийшов замість Фернандо

45’

Початок другого тайму

Другий тайм розпочався!

Заміна

Тете вийшов замість Судакова у складі Шахтаря

45+2’

Перерва

Перший тайм завершено!

45’

До основного часу матчу додано одну хвилину

45’

Ще один удар від Соломна - знову повз ворота!

43’

Поперечина! Додо влучив у каркас воріт! Ось це гра пішла!

42’

Гол

ГООООООЛ! Фернандо забиває гол після чудового закидання від Кривцова

41’

Шериф грає дуже акуратно поки що. Команда не поспішає атакувати

39’

Оборонна тактика Вернидуба поки що працює. Все перекрито для гравців Шахтаря

34’

Дальній удар від Тілля! М'яч пролетів вище воріт

34’

Вдар по воротах Шахтаря! Бондаренко провалився на своєму фланзі та дозволив віддати передачу під удар, який, на щастя, не досяг мети!

32’

Шериф не пресингує високо. Молодане дозволяють Шахтарю тримати м'яч

30’

Шахтар продовжує розкочувати м'яч у центрі поля

29’

Шериф поки що спокійно відбивається від атак Шахтаря

25’

Шахтар подавав кутовий - безрезультатно

25’

Шахтар продовжує перепасовуватись і шукати підходи до воріт Шерифа

23’

Поперечина після удару Соломона із середньої дистанції! М'яч відлетів у поле!

22’

Шахтар розігрує м'яч, але без гостроти

20’

Шериф потихеньку починає перехоплювати ініціативу у матчі

18’

Жовту картку у складі Шерифа отримав Аддо за фол проти Судакова

18’

Додо пробивав по воротах після прориву з флангу! Повз ворота!

16’

Марлос намагався перекинути голкіпера після передачі від Соломона! Невдало!

14’

Шериф намагається будувати свою позиційну атаку чи не вперше у матчі

13’

У матчі багато дрібних фолів. Гра розбивається на епізоди

11’

Перша жовта картка у матчі. Фернандо отримав гірчичник за грубий фол на супернику

10’

Шахтар намагається проводити свої позиційні атаки. Шериф відбивається

7’

Вдар по воротах від Соломона! На жаль, постріл не досяг мети

4’

Шериф не поспішає йти вперед

3’

М'яч поки що у центрі поля

1’

Початок матчу

Матч розпочався!

Шахтар: П'ятов — Додо, Бондар, Кривцов, Корнієнко — Маркос Антоніо — Марлос, Бондаренко, Судаков, Соломон — Фернандо.

Запасні: Шевченко, Трубін, Вітао, Майкон, Мораєс, Тете, Мудрик, Матвієнко, Конопля, Ісмаїлі, Сікан, Коноплянка.

Шериф: Атанасіадіс - Фернандо Костанца, Арболеда, Дуланто, Крістіано - Тілль, Коловос, Аддо - А. Траоре, Янсане, Бруно.

Запасні: Челядник, Пащенко, Раделіч, Білоусов, Кастан'єда, Джульєн, Кожокар, Ніколов, Кожокару.

На официальной странице «горняков» в Фейсбук обнародована заявка на поединок против молдаван. Отметим возвращение в строй после длительного отсутствия нападающего донецкого клуба Жуниора Мораеса, который наконец-то восстановился после тяжелой травмы. Однако в заявке отсутствуют центральный защитник Марлон и полузащитники Тарас Степаненко и Педриньо.

Турнірне становище у групі:

Донецький Шахтар уже втратив усі шанси на продовження боротьби у плей-офф єврокубків, тож цей матч для команди Де Дзербі - хороша можливість грюкнути дверима і таки здобути хоча б одну перемогу у цій Лізі чемпіонів. Нагадаємо, що перша зустріч Шахтаря та Шерифа у стартовому турі групового етапу закінчилася сенсаційною поразкою «гірників» з рахунком 0:2.

У своєму останньому матчі чемпіонату України підопічні Де Дзербі розгромили Львів (6:1).