Бенфіка - Динамо

Бенфіка - Динамо Фото:: Офіційний твіттер Динамо

У поєдинку 6-го туру групового етапу Ліги чемпіонів київське Динамо на виїзді зустрічалося з Бенфікою.

Вже на 7 хвилині зустрічі кияни були просто зобов'язані відкривати рахунок у матчі, але лідер команди Віктор Циганков із вбивчої позиції не влучив у порожні ворота.

А ось Бенфіка скористалася своїм шансом сповна. Жоао Маріо точною передачею з флангу знайшов українського форварда «орлів» Романа Яремчука, а той влучним ударом вивів свою команду вперед. 1:0.

І вже за кілька хвилин португальський клуб забив другий м'яч, який визначив результат зустрічі. Після прикрого рикошету від Вербича м'яч відскочив до Жилберто, що перебував перед воротами киян та спокійно переграв воротаря. 2:0.

У другій половині гри динамівці більше володіли ігровою ініціативою та контролювали м'яч, проте по-справжньому небезпечних моментів біля воріт суперника підопічним Луческу створити так і не вдалося.

У підсумку Динамо поступилося Бенфіці з рахунком 0:2 і завершило єврокубковий сезон з одним очком в активі та без жодної перемоги.