Новорічні свята добігли кінця, а значить для українських клубів настав час зимових зборів. Ми слідкуємо за всіма контрольними матчами команд УПЛ під час цього міжсезоння. Нагадаємо, що друга частина чемпіонату України розпочнеться 25 лютого.

18 січня

Початок Матч
16:00

Чорноморець 2:0 Лехія (Польща)

19 січня

Початок Матч
16:00

Зоря 1:3 Погонь (Польща)

20 січня

Початок Матч
16:00

Зоря 1:1 Сабах (Азербайджан)

21 січня

Начало Матч
19:00

Динамо 4:0 Атлетіко Пульпіленьйо  (Іспанія)

22 січня

Початок Матч
18:00 Динамо 4:0 Расінг (Люксембург)
18:00 Львів 0:0 Хартберг (Австрія)
17:00 Минай 0:1 Дебрецен (Угорщина)
16:00 Чорноморець 4:0 Пріштіна (Косово)
13:30 Рух 4:0 Скала-1911 (чемпіонат Львівської обл.)
11:00 Рух 5:1 Корміл (чемпіонат Львівської обл.)

23 січня

Початок Матч
16:00

Чорноморець 1:1 Дріта (Косово)

16:00 Зоря 2:2 Актобе (Казахстан)
16:00 Олександрія 1:2 Заглембе (Польща)

24 січня

Початок Матч
15:00 Львів 0:1 Работнічкі (Північна Македонія)
15:00 Верес 1:1 Градець-Кралове (Чехія)
15:30 Шахтар 4:1 Вольфсбергер (Австрія)
16:30 Зоря 1:0 Олімпійська збірна Узбекистану

25 січня

Начало Матч
18:00

Динамо 3:1 Реал Мурсія (Іспанія)

26 січня

Початок Матч
16:00

Чорноморець 1:1 Шкупі (Північна Македонія)

  Львів 0:0 Динамо Тбілісі (Грузія)
  Олександрія 2:2 Гурнік (Польща)

27 січня

Початок Матч
12:00

Динамо 1:1 Буде-Глімт (Норвегія)

  Зоря 2:3 Ракув (Польща)
  Металіст 1925 0:4 Брегалніца (Македонія)
  Олександрія 0:1 Балкани (Косово)

28 січня

Початок Матч
16:00

Шахтар 0:0 Маріуполь

16:00 Львів 1:1 Тепліце (Чехія)
  Минай 1:1 Ужгород
  Дніпро-1 2:1 Берое (Болгарія)

29 січня

Початок Матч
 

Верес - Карвіна (Чехія)

  Маріуполь - Вождовац (Сербія)

30 січня

Початок Матч
 

Львів - Раднички 1923 (Сербія)

  Інгулець - ЦСКА 1948 (Болгарія)

31 січня

Початок Матч
 

Зоря - Спартак Суботіца (Сербія)

16:00 Шахтар - Црвена Звезда (Сербія)
  Олександрія - Вайле (Данія)
  Олександрія - Каспій (Казахстан)

2 лютого

Початок Матч
 

Верес - Спартак Суботіца (Сербія)

  Маріуполь - Широкий Брег (Боснія)

7 лютого

Початок Матч
 

Верес - Левські (Болгарія)

  Львів - Чіксереда (Румунія)

9 лютого

Початок Матч
 

Ворскла - Лодзь (Польща)

10 лютого

Початок Матч
 

Верес - Вележ (Боснія)

12 лютого

Початок Матч
 

Ворскла - Атирау (Казахстан)

16:00 Зоря - Оденсе (Данія)

14 лютого

Початок Матч
 

Маріуполь - Астана (Казахстан)

16 лютого

Початок Матч
 

Інгулець - Кривбас

18 лютого

Початок Матч
 

Ворскла - Каспій (Казахстан)

Дізнавайся про результати матчів і дивись круті голи найпершим! Читай наш телеграм-канал.