Алексіс Санчес

Алексіс Санчес Фото:: Getty Images

У поєдинку за Суперкубок Італії міланський Інтер зустрічався із туринським Ювентусом. Досить спокійний футбол у першому таймі перервав гол «старої синьйори» на 25 хвилині гри. Маккені отримав точний пас від Морати у штрафному майданчику суперника та чудовим ударом низом вивів свою команду вперед. Проте Інтер відігрався вже за 10 хвилин завдяки пенальті, який реалізував Лаутаро Мартінес.

У другому таймі Інтер був активнішим за свого суперника, однак вирішити долю зустрічі в основний час не вдалося, і гра перейшла в овертайм, на останній хвилині якого і сталася драматична розв'язка протистояння. Сандро виконав невдале скидання на воротаря після подачі в штрафний майданчик Ювентуса, К'єлліні не зумів виправити помилку партнера та вибити м'яч, а Санчес підстеріг захисників туринців і з близької відстані вколотив його в лівий кут воріт. У підсумку Інтер переміг з рахунком 2:1 та здобув свій перший трофей у новому сезоні.

Інтер — Ювентус 2:1
Голи: Мартінес, 35, Санчес, 120 - Маккенні, 25

Інтер: Ханданович — Думфріс (Дарміан, 89), де Врей, Шкріньяр, Бастоні, Перішич (Дімарко, 100) — Брозович, Чалханоглу, Барелла (Відаль, 89)

Ювентус: Перін - Де Шильо, К'єлліні, Ругані, Алекс Сандро - Маккенні, Рабьо, Локателлі (Бентанкур, 90) - Кулусевскі (Дібала, 74), Бернардескі (Артур, 79)

Попередження: Джеко, Корреа, Відаль, Санчес — Бернардескі, Дібала, Ругані