Матч закінчився! Мілан виграв з рахунком 3:1!

Жовта картка

Салемакерс отримав жовту картку за жорсткий підкат

112’

Гол

ГОООЛ! Салемакерс ставить точку в матчі! Після передачі від Тео Еернандеса гравець був прямо перед воротами, і легко послав м'яч у лівий нижній кут воріт!

111’

Заміна

Бані змінив Естігора у складі Дженоа

109’

Браїм Діас мав небезпечний момент! Гравець пробив вище за ворота після класної передачі від партнера!

108’

Естігор! Футболіст пробивав з вигідної позиції, але послав м'яч вище за поперечину! Ось він шанс!

107’

Дженоа виконував кутовий, але жодної небезпеки з нього отримати не вдалося

106’

Заміна

Гільйоне змінює Портанову у складі Дженоа

105’

Другий додатковий тайм розпочався!

105’

Перший додатковий тайм закінчено!

103’

Гол

ГОООЛ! Леау виводить Мілан уперед! Гравець прийняв м'яч, пройшов до штрафного майданчика і красиво перекинув м'яч над воротарем!

100’

Леау знайшов простір у штрафному майданчику Дженоа для удару, але його прийняв він захисник

99’

Небезпечно! Ернандес пробивав з-за меж штрафного майданчика. М'яч пройшов вище воріт

95’

Ще момент у Мілана! Тоналі завдав удару по воротах. М'яч пройшов повз праву штангу!

93’

Воротар рятує Дженоа! Леау пробивав після відмінної передачі врозріз у нижній правий кут, але воротар зупинив м'яч!

90’

Початок додаткового часу

Почався перший додатковий тайм!

Фото з другого тайму:

90+7’

Кінець другого тайму

Другий тайм закінчено! На нас чекають додаткові тайми!

90+3’

Дев'ятий кутовий у ворота Дженоа. Захист ліквідував небезпеку

90+1’

Черговий кутовий Мілана не призвів до небезпеки

90’

До основного часу матчу буде додано 5 хвилин

88’

Ернандес подавав кутовий у ворота Дженоа. Захисники відбилися

87’

Заміна

Ебоа у складі Дженоа залишив поле. Вийшов Пандев

85’

Мілан йде вперед і намагається дотиснути суперника до кінця основного часу

80’

Заміна

Заміна у складі Мілана. На поле вийшов Салемакерс замість Мессіаса

77’

Жиру тут же мав ще один момент, замикаючи простріл із флангу головою, але цей удар був неточним

74’

Гол

ГОООЛ! Жиру зрівнює рахунок у матчі! Після прострілу від Ернандеса футболіст звільнився з-під опіки у штрафному майданчику та точно пробив у ворота!

71’

Заміна

У складі Дженоа Кассата змінив Екубана

69’

Екубан отримав невелике пошкодження, але продовжити гру гравець зможе

67’

Мессіас вистрибнув найвище у штрафному майданчику після навісної подачі і пробив по воротах. М'яч пройшов над поперечиною.

66’

Дальній удар Леау прийняв на себе один із захисників Дженоа

64’

Футболіст Дженоа Гефті отримав жовту картку за те, що збив суперника

63’

Заміна

Дестро змінює Кайседо у Дженоа

62’

Заміна

Потрійна заміна у складі Мілана. Виходять на поле Бакайоко, Діас та Леау. Йдуть Крунич, Мальдіні та Ребіч

61’

Мілан потихеньку бере ініціативу у матчі до своїх рук і починає масовано атакувати

58’

Флоренці прострілював у штрафний майданчик Дженоа. Воротар здорово зіграв на виході та забрав м'яч.

58’

Мілан має територіальну перевагу над Дженоа, але вона незначна

55’

Після подачі Мілана з кутового першими на м'ячі виявились захисники Дженоа, які винесли м'яч

53’

Естігор отримав «гірчичник» за грубий фол

50’

Ребіч вибігав на оперативний простір перед воротами Дженоа, але опинився в офсайді

48’

Жиру пробив головою по воротах Шемпера. Воротар впорався із завданням

47’

Екубан пробивав з-за меж штрафного майданчика по воротах Мілана. М'яч пройшов поряд зі штангою

48’

Футболіст Дженоа Ебоа отримав жовту картку за грубий підкат

45’

Початок другого тайму

Другий тайм стартував!

45+3’

Перерва

Перший тайм завершено!

45+1’

Мілан підвал кутовий. Захист Дженоа зміг винести м'яч

45’

Дві хвилини буде додано до основного часу матчу

45’

Жиру зробив дрібний фол на гравці Дженоа

42’

Небезпечний момент у Джено! Екубан після поперечної передачі у штрафному майданчику знайшов вільну зону для удару. Його спроба виявилася неточною.

42’

Тоналі отримує жовту картку за грубий фол

37’

Бадель отримав жовту картку у складі Дженоа після того, як грубо збив суперника

36’

М'яч переходить від однієї команди до іншої у володінні та не затримується надовго ні в кого

33’

Рівна боротьба відбувається на полі. Дженоа нічим не поступається своєму супернику

30’

Тоналі дуже не точно по воротах Дженоа з меж штрафної площі

26’

Після ще одного кутового на ворота Мілана головою пробивав Ебоа - повз ворота

24’

Заміна

Ні, все ж таки не зможе Томорі продовжити гру. Замість нього виходить на поле Флоренці

21’

Томорі у складі Мілана отримав пошкодження, але воно виявилося незначним. Гравець зможе продовжити матч.

17’

Гол

ГОООЛ! Дженоа виходить вперед після гола Естігора! Футболіст забив після подачі з кутового, яке виконав Портанова!

12’

Мессіас пробивав по воротах Дженоа після прострілу з флангу, але його удар виявився неточним

10’

Дженоа намагається взяти м'яч під контроль та трохи заспокоїти гру

9’

Мілан активно йде вперед і пресингує Дженоа

4’

Поперечина! Після подачі кутового вище за всіх у штрафному майданчику Дженоа вистрибнув Круніч, але його удар головою прийняв на себе каркас воріт!

3’

Мальдіні завдав першого удару в сьогоднішньому матчі, але влучив у захисника Дженоа

1’

Початок матчу

Матч розпочався!

Про можливу відставку Андрія Шевченка з посади головного тренера Дженоа зараз говорять буквально всі. Після останньої поразки «грифонів» у Серії А від Спеції (0:1), яка є одним із головних конкурентів генуезців у боротьбі за виживання, терпець босів клубу, здається, урвався, і вони збиралися звільнити українського наставника. Однак пізніше італійські ЗМІ повідомили, що Шевченко отримає останній шанс, і цим останнім шансом стане саме кубковий поєдинок проти Мілана. Вихід у чвертьфінал турніру, безперечно, буде гарним досягненням для дуже скромного цього сезону Дженоа і, можливо, допоможе українському фахівцю зберегти роботу в клубі. Нагадаємо, що у 1/16 фіналу команда Шевченка мінімально обіграла Салернітану (1:0).

Символічно, що матчем «за життя» Андрія Шевченка стане зустріч із його рідним Міланом: командою, в якій він зробив своє футбольне ім'я як гравець, виграв багато трофеїв та отримав історичний для України Золотий м'яч. На чолі Дженоа Шевченко вже зустрічався з Міланом у рамках Серії А. Тоді Златан і компанія не залишили генуезцям жодних шансів, розгромивши суперника з рахунком 3:0.

Раніше команди провели 107 матчів у рамках Серії А. «Грифони» здобули 20 перемог, «россонері» перемагали 53 рази, ще 34 матчі завершилися внічию.