Мілан - Дженоа

Мілан - Дженоа Фото:: Сайт Мілана

Вчора в рамках стадії 1/8 фіналу Кубка Італії Мілан удома приймав Дженоаа Андрія Шевченка. Наш сайт проводив онлайн-трансляцію матчу Мілан – Дженоа.

На 17 хвилині матчу Дженоа вийшов уперед. Лео Естігор вистрибнув вище за всіх у штрафному майданчику після бездоганної подачі кутового Портанови і головою направив м'яч у сітку повз приголомшеного воротаря. 0:1.

До кінця першого тайму гості грали доволі впевнено. Дженоа стримував атаки Мілана і сам намагався атакувати, шукаючи підходи до воріт суперника через контроль м'яча та швидкі атаки.

На 74 хвилині гри Мілану все ж таки вдалося зрівняти рахунок. Олів'є Жиру після прострільної передачі Тео Ернандеса, який переграв суперника, вислизнув з-під опіки і зблизька головою влучив у ворота. 1:1

Господарі намагалися дотиснути суперника в основний час і мали кілька моментів для цього, але Дженоа встояв до додаткових таймів.

Вдалося Мілану вийти вперед на 102 хвилини зустрічі. Гол забив Леау, який підхопив м'яч, дійшов до лінії штрафного майданчика і блискуче перекинув м'яч над воротарем у сітку. 2:1

Крапку у матчі було поставлено у другому додатковому таймі. Після чергової точної передачі Ернандеса під удар Салемакерс з легкістю переправив м'яч у ворота з близької відстані. 3:1.

Отже, 3:1. Мілан виходить до 1/4 Кубка Італії.