Шахтар - Вольфсбергер

Шахтар - Вольфсбергер Фото:: Офіційний сайт Шахтаря

У своєму стартовому поєдинку на зимових зборах донецький Шахтар зустрічався із Вольфсбергером з Австрії. Підопічні Роберто Де Дзербі вважалися явним фаворитом цього протистояння, проте після першого тайму несподівано поступалися своєму супернику. Єдиний гол у першій половині гри записав на свій рахунок грузинський захисник Вольфсбергера Лука Лочошвілі.

У другому таймі «гірникам» досить довго не вдавалося відігратися, проте український клуб все ж таки зумів перевернути хід поєдинку ближче до його завершення. На 77 хвилині рахунок у матчі зрівняв Георгій Судаков, а вже за три хвилини Жуніор Мораєс вивів свою команду вперед.

Два пропущені м'ячі поспіль стали справжнім ударом для австрійців, і перед фінальним свистком Шахтар відправив у ворота деморалізованого суперника ще два голи. Спочатку відзначився Тете, а на останній хвилині основного часу дубль оформив Жуніор Мораєс.

У підсумку Шахтар обіграв Вольфсбергер із рахунком 4:1. Також варто відзначити першу результативну дію бразильського новачка команди Вінісіуса Тобісаса, який записав на свій рахунок асист на Георгія Судакова під час першого забитого м'яча команди.

До слова, стежити за всіма зимовими спарингами команд УПЛ онлайн можна у нашому матеріалі. Свій наступний контрольний матч «гірники» проведуть 28 січня проти Шахтаря із Солігорська.

Шахтар – Вольфсбергер 4:1
Голи: Судаков, 77, Мораес, 80, 90, Тете, 87 - Лочошвілі, 37.

Шахтар: Трубін (Пятов, 46) – Додо (Тобіас, 46), Марлон (Бондар, 46), Матвієнко (Вітао, 46), Ісмаїлі (Корнієнко, 46) – Степаненко (Бондаренко, 46), Майкон (Антоніо, 46) - Нерес (Тете, 46), Патрік (Судаков, 46), Мудрик (Фернандо, 46) - Педріньйо (Мораес, 46).