Динамо Київ Фото:: Офіційний сайт Динамо Київ

Контрольний матч: Динамо - Реал Мурсія (Іспанія)
ТВ-трансляція: клубний Youtube-канал Динамо

Кінець матчу

Матч завершено! Динамо здобуло впевнену перемогу з рахунком 3:1!

87’

Гол

ГОООЛ! Буяльський зміцнює перевагу. Після прострілу Шапаренка у штрафний майданчик іспанців саме Віталій найкраще зорієнтувався у ситуації та переправив м'яч у сітку!

84’

Гол

ГОООЛ! Шапаренко виводить Динамо вперед! Футболіст зблизька вразив ворота ударом головою. Асист на рахунку Циганкова. Спрацювала все-таки ця зв'язка

80’

Динамо продовжує атакувати та прагне вирвати перемогу сьогодні

82’

Шапаренко віддавав приховану передачу на Буяльського до штрафного майданчика. На жаль, півзахисник виявився до неї не готовим

81’

Реал Мурсія провів свою контратаку, але гостротою на даний момент не закінчився

80’

Динамо в атаці

78’

Заміна

Волошин змінив Кулача у складі Динамо

76’

Циганков виконував небезпечний штрафний удар, але його удар прийшовся у стінку

72’

Команди борються за володіння м'ячем

70’

Заміна

Вітіньо вийшов на поле замість Антюха у Динамо

68’

Шапаренко та Циганков ведуть гру динамівців. Добре комбінує команда перед штрафною площею суперника

65’

Важко поки що виглядають гравці Динамо. Команда проводить мало швидких атак. Видно, що футболісти втомилися

60’

М'яч знову під контролем Динамо. Гравці перекочують м'яч та шукають підходи до воріт суперника. Іспанці без проблем обороняються

56’

Ще один кутовий був на ворота Динамо, знову захист упорався

55’

Оборона Динамо змогла винести м'яч зі штрафного

54’

Реал Мурсія виконає кутовий удар на ворота Динамо

52’

М'яч переважно знаходиться у центрі поля

46’

У складі команди Реал Мурсія замін після перерви не було

46’

Заміна

Динамо проводить другий тайм у такому складі: Моргун - Кендзьора, Боль, Шабанов, Вівчаренко - Сидорчук, Буяльський, Антюх, Шапаренко, Циганков - Кулач.

45’

Початок другого тайму

Другий тайм розпочався!

45+1’

Перший тайм завершено!

45’

Реал Мурсія подавав кутовий ворота Динамо. Українська команда легко відбилася

43’

Знову небезпечний момент за участю Де Пени! Гравець пробивав по воротах з меж штрафного майданчика. Голкіпер відбив м'яч

42’

Кулач проривався до воріт суперника, але його з фолом зупинив захисник

40’

Динамівець сам залишив поле. Швидше за все він зможе продовжити гру

39’

Бражко та Хамза зіткнулися один з одним у жорсткій боротьбі. Гравець Динамо поки що знаходиться на газоні

35’

Небезпечний момент у Динамо! Де Пена міг забивати після прострілу до штрафного майданчика. Голкіпер зробив гарний сейв

34’

Динамо подавало кутовий, але захист виніс м'яч

33’

М'яч у центрі поля. Територіальна перевага перейшла до іспанської команди

30’

Динамо грає першим номером, Реал Мурсія шукає своє щастя в контратаках. Поки що все без небезпечних моментів

25’

Удар за воротами Динамо! Бойко на місці!

24’

Через фланги Динамо намагається розкривати оборону суперника. Поки що не виходить

23’

Динамо взяло м'яч під контроль та проводить затяжну позиційну атаку

19’

Гол

ГОООЛ! Динамо виконувало штрафний удар біля воріт суперника, але м'яч не знайшов адресата після подачі. На відскоку першим виявився Кулач, який красивим ударом вразив ціль

15’

Динамо йде вперед і намагається зрівняти рахунок, але суперники не підпускають їх близько до воріт

8’

Гол

ГОЛ! Динамо пропустило першим. Ось так початок. Після небезпечного удару форварда суперника Бойко зробив сейв, але на добиванні був безсилий!

5’

Поки що багато боротьби на палі. М'яч не затримується надовго в жодної із команд

1’

Початок матчу

Матч розпочався!

Склад Реал Мурсія: Гальєго, Альберто, Рогні, Борис, Хорхе, Хамза, Ботія, Лопес, Лілу, Хайме, Мека.

Склад Динамо Київ: Бойко, Вівчаренко, Сирота, Бурда, Тимчик, Бражко, Шепелєв, Гармаш, Де Пена, Антюх, Кулач.

Це буде третій поєдинок київського Динамо на зимовому зборі в Іспанії. У двох попередніх матчах підопічні Мірчі Луческу здобули розгромні перемоги. Спочатку з рахунком 4:0 був обіграний іспанський Атлетіко Пульпіленьйо, а потім з аналогічним результатом на користь киян завершився поєдинок проти Расінга з Люксембургу.

Після сьогоднішньої гри на першому зборі столичного клубу заплановано ще один матч. 27 січня підопічні Мірчі Луческу зустрінуться із норвезьким Буде-Глімтом. До слова, стежити за всіма спарингами команд УПЛ онлайн можна в нашому матеріалі.

Нагадаємо, що другу частину сезону Динамо розпочне 26 лютого матчем проти Інгульця у рамках 19 туру УПЛ.