26.01.2022. Середа, 18:00
Стадіон: Джапома (Дуала)
Арбітр: Н. Нгамбо

КОТ-Д'ІВУАР - ЄГИПЕТ

Це був чудовий матч, результат якого вирішив останній удар. Єгипет заслужено вийшов у наступну стадію турніру

Серія пенальті: гол

Салах забиває з пенальті та виводить Єгипет до 1/4 фіналу!

Заха забиває з точки і дарує Кот-д'Івуару надію

Абдель Монем реалізував свій удар за Єгипет

Корне забиває за Кот-д'Івуар

Камаль реалізував удар із точки за Єгипет

Серія пенальті: немає голу

Ерік Байї не забив пенальті! Воротар відбив удар по центру!

Ель-Сулейя Амр реалізував пенальті та дозволив Єгипту зрівняти

Сангаре забиває гол і знову виводить Кот-д'Івуар вперед

Зізо реалізує свій удар за Єгипет

Пепе забиває перший пенальті у складі Кот-д'Івуару

Серія пенальті розпочинається!

Команди готуються пробивати одинадцятиметрові удари

120’

Кінець матчу

Додатковий час закінчено! На нас чекає серія пенальті!

119’

Напруга на полі неймовірна

117’

Жовта картка

Заха отримав жовту картку за емоції на адресу арбітра

117’

Трезеге виконав закид у штрафний майданчик суперника, але оборона не здригнулася і вибила м'яч

114’

Трезеге! Відмінний шанс упустив футболіст, пробивши з близької відстані вище воріт!

114’

Час іде до серії пенальті

112’

Делі отримав жовту картку

109’

Кот-д'Івуар знову бере м'яч під тотальний контроль

105’

Другий додатковий тайм розпочався!

Хто ж переможе сьогодні?

105+1’

Перший додатковий тайм завершено!

105’

Одну хвилину додав арбітр

105’

Заміна

Але поступився місцем Корне у складі Кот-д'Івуару

103’

Кот-д'Івуар рветься в атаку

101’

Уболівальники женуть свої команди вперед

98’

Небезпечний момент у Зізо! Гравець обіграв захисника і завдав класного удару по воротах. М'яч припав прямо у воротаря!

97’

Багато боротьби на полі, ніхто не хоче віддавати перемогу

93’

Передача на Трезеге, той скинув на Шерифа, котрий головою з кількох метрів бив по воротах! Вище мети!

91’

Заміна

Заміна у складі Єгипту. Поле покинув Мохамед Мостафа замість нього вийшов Мохамед Шериф

90’

Початок додаткового часу

Перший додатковий тайм розпочався!

Після невеликої перерви команди зіграють ще два додаткові тайми по 15 хвилин

90+5’

Кінець другого тайму

Другий тайм завершено!

90+3’

Зізо вже встиг отримати жовту картку за грубу атаку суперника

90’

До основного часу матчу арбітр додав 4 хвилини

88’

Заміна

Ель-Шенаві Мохамеда замінено на Абугабала у Єгипту

85’

Небезпечний момент у Заха! Форвард прийняв передачу в штрафному майданчику Єгипту і завдав різкого удару. Голкіпер зміг відбити м'яч

84’

Заміна

Заміна у складі Єгипту. Фатхі Хамді поступився місцем на полі Зізо

79’

Далекий удар від Алле виявився легкою здобиччю для воротаря

77’

Мохамед Мостафа задумав гостру передачу, яка вийшла занадто сильною для партнера

76’

Пепе пробив по воротах Єгипту із середньої дистанції. Воротар без проблем забрав м'яч

71’

Заміна

Подвійна заміна у команди Кот-д'Івуар. Градель і Сері поступилися місцем на полі Заха і Бога

71’

Заміна

У складі Єгипту Мармуш поступився місцем на полі Трезеге

70’

Але головою завдав удару по воротах Єгипту після подачі кутового Пепе. Голкіпер витяг м'яч!

69’

Загострилася гра в останні хвилини

66’

Салах спробував взяти на себе, але знову був зупинений обороною

63’

Небезпечно! Мохамед Мостафа із середньої дистанції пробував влучити у ворота, але м'яч пройшов за сантиметри від правої штанги!

62’

Кот-д'Івуар намагається заспокоїти гру за рахунок контролю м'яча

61’

Єгипет у другому таймі повністю змінив малюнок гри на свою користь

60’

Гравець дав зрозуміти, що поки що зможе продовжити гру

58’

Мохамед Мостафа отримав ушкодження

57’

Потужний удар Салаха прийняв нак себе захисник

54’

Небезпечно зараз було біля воріт Кот-д'Івуару після кутового від Єгипту. Ситуацію розрядив захисник

52’

Ель-Сулейя Амр пробив по воротах після передачі від Салаха - повз ціль

51’

Подача Ор'є у штрафний майданчик Єгипту не знайшла адресата

50’

Ель-Сулейя Амр виконав навіс у штрафний Кот-д'Івуара - захист виніс м'яч

48’

Салах спробував виконати загострюючу передачу, але вона була перервана захисником

47’

Ор'є виконував подачу на ворота Єгипту, але м'яч був вибитий

45’

Початок другого тайму

Другий тайм розпочався!

45+2’

Перерва

Перший тайм завершено!

45’

Мармуш пробив по воротах Кот-д'Івуару, але його удар прийняв на себе захисник

44’

Єгипет до кінця тайму вирівняв гру

43’

Салах намагався прорватися до воріт, але його відтіснив захисник

39’

Кутовий у виконанні Єгипту нічим не закінчився, а ось Кот-д'Івуар нарешті мав реальний гольовий момент. Сангаре Ібрахім завдав удару по воротах після навісної подачі до штрафного майданчика. Воротар Єгипту витяг м'яч!

37’

Єгипет отримав право на кутовий удар

35’

Незважаючи на тотальну перевагу по володінню м'ячем, Кот-д'Івуар завдав поки що всього одного удару в площу воріт

30’

Заміна

Кессьє все ж таки замінили. Гравець не зможе продовжити матч. Замість нього на поле вийшов Ді Сере

29’

Кот-д'Івуар отримав право на виконання штрафного удару, але постріл спокійно парирував голкіпер

26’

Знов удар від Єгипту по воротах. Цього разу Камаль пробив із дальньої дистанції, але удар виявився простим для воротаря

25’

Футболіст зможе продовжити матч

24’

Кессьє отримав ушкодження. Йому потрібна медична допомога

21’

Ще один класний момент у Єгипту! Салах після відмінної розрізної передачі пробивав під поперечину з близької відстані, але воротар врятував свої ворота!

21’

Кот-д'Івуар все більше забирає собі володіння м'ячем, яке поки що не приносить небезпечних моментів

17’

Поперечина! Омар Мармуш у складі Єгипту з далекої дистанції перевірив на міцність каркас воріт!

17’

Володіння м'ячем поки що 58 на 42 відсотків на користь Кот-д'Івуару

15’

Гра поки що проходить без небезпечних моментів

12’

У перші хвилини команди борються за територіальну перевагу

10’

Збірна Кот-д'Івуару виглядає краще в перші хвилини

9’

Перша жовта картка у матчі. Делі у складі Кот-д'Івуару жорстко атакував суперника

5’

Пепе вирвався на оперативний простір і пробив з лінії штрафного майданчика, але один із захисників заблокував удар

3’

Кессьє завдав першого удару по воротах Єгипту, який не досяг своєї мети

1’

Початок матчу

Матч розпочався!

Останні приготування гравців збірної Кот-д'Івуару до матчу

Стартовые составы команд:

Кот-д'Ивуар: Сангаре Бадра, Орье Серж, Байи Эрик, Дели Симон, Конан Гислен, Сангаре Ибрахим, Сери Жан-Мишель, Кесси Франк, Градель Макс-Ален, Пепе Николя, Алле Себастьян.

Египет: Эль-Шенави Мохамед, Эль-Сулейя Амр, Хегази Ахмед, Абдель Монем Мохамед, Абул-Фетух Ахмед, Камал Омар, Мармуш Омар, Фатхи Хамди, Эльнени Мохамед, Салах Мохамед, Мохамед Мостафа.

Турнірна сітка КАН:

Як грали на груповому етапі:

Збірна Кот-д'Івуару на цьому Кубку Африки потрапила в одну групу з Алжиром, Екваторіальною Гвінеєю та Сьєрра-Леоне. У такому квартеті команда просто зобов'язана займати одне з перших двох місць, з чим вона успішно впоралася. Кот-д'Івуар обіграв Екваторіальну Гвінею (1:0), Алжир (3:1) та зіграв у результативну нічию зі Сьєрра-Леоне (2:2). Такі результати дозволили виграти свою групу та вийти у плей-офф з першого місця.

Єгипет на груповому етапі продемонстрував менш впевнену гру, проте результат також був непоганим. Спочатку команда програла збірній Нігерії (0:1), але потім зуміла реабілітуватися у матчах із Гвінеєю-Бісау (1:0) та Суданом (1:0). Підсумкові 6 очок дозволили єгиптянам посісти друге місце у групі.