Динамо

Динамо Фото:: Офіційний сайт Динамо Київ

Сьогодні в Іспанії підопічні Луческу провели завершальний матч на першому зборі. Суперником чинного чемпіона України став чемпіон Норвегії та недавній противник луганської Зорі у Кубку Конференцій Буде-Глімт.

Кияни відкрили рахунок на 20-й хвилині. Циганков навісив від правого кутового прапорця до центру штрафного майданчика, звідки Вітіньо головою замкнув передачу – 1:0.

Норвежці відігралися наприкінці першого тайму. Гол також прийшов зі стандарту та не обійшлося без помилки Циганкова. Остаточний рахунок поєдинку – 1:1.

За всіма результатами матчів українських команд на зборах слідкуйте у нашому матеріалі.