Лаціо - Мілан

Лаціо - Мілан Фото:: Getty Images

У поєдинку 34 тури Серії А римський Лаціо приймав Мілан. «Орли» швидко відкрили рахунок уже на 4 хвилині зустрічі, коли Іммобіле вдало замкнув простріл Мілінковіча-Савіча. Гості змогли відігратися на початку другого тайму завдяки голу Жиру. А у компенсований час команда Стефано Піолі зуміла дотиснути свого суперника та вирвати таку важливу перемогу. Тоналі після скидання головою від Ібрагімовича прийняв м'яч перед воротами Лаціо і зумів проштовхнути його повз воротаря.

У підсумку Мілан здобув вольову перемогу з рахунком 2:1 і за чотири тури до кінця чемпіонату повернув собі перше місце у турнірній таблиці Серії А. Наразі «россонері» випереджають Інтер на два очки, проте підопічні Сімоне Індзагі провели на один матч менше.