Руслан Малиновський

У поєдинку 35 туру Серії А Аталанта на своєму полі приймала Салернітану. Гості відкрили рахунок у середині першого тайму завдяки голу бразильського півзахисника Едерсона. «Бергамаски» намагалися відігратися протягом всього матчу, але змогли це зробити лише за дві хвилини до кінця основного часу, коли Маріо Пашаліч вразив ворота суперника після розкішного розрізного пасу Руслана Малиновського з глибини поля. Українець, до речі, з'явився на полі на 76-й хвилині, замінивши Луїса Муріеля.

Зрештою матч завершився внічию з рахунком 1:1. Аталанта залишилася на 8 місці у турнірній таблиці з 56 набраними очками в активі. Стільки ж балів у Фіорентини, але вона випереджає клуб із Бергамо завдяки результатам очних зустрічей. Від шостого рядка, який дозволяє зіграти в Лізі Європи наступного сезону, команда Гасперіні відстає на 3 очки.

Салернітана після цього матчу не змогла залишити зону вильоту. Від рятівного 17 місця команду відділяє два очки, але при цьому вона має матч у запасі.