Андрій Лунін із сім'єю

Завершилися півфінальні матчі у відповідь Ліги чемпіонів, Ліги Європи та Ліги конференцій. Наприкінці травня ми дізнаємось про переможців цих турнірів. Одним із таких може стати українець Андрій Лунін. Згадуємо, чим запам'ятався єврокубковий тиждень.

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ

Ліверпуль сам створив собі проблеми у матчі-відповіді проти Вільярреала, а потім сам героїчно їх вирішив. Як результат, команда Юргена Клоппа пробилася у фінал Ліги чемпіонів 3 рази за останні 5 років.

У Мадриді мало хто вірив, що Сіті проґавить свій шанс пробитися у фінал після домашньої перемоги над Реалом - 4:3. Однак у «королівського клубу» були зовсім інші плани щодо цього. Фантастична чуйка Анчелотті, що випустив Родріго під завісу основного часу, зіграла ключову роль. Бразилець забив двічі та перевів гру в овертайми, де Реал зумів дотиснути суперника.

Український слід

Олександр Зінченко вийшов на 72-й хвилині та дограв матч до кінця другого екстра-тайму, Андрій Лунін весь матч провів на лаві запасних Реала та вирушить до Парижа на фінал.

28 травня на нас чекає незабутня подія – фінал Ліги чемпіонів між Ліверпулем та Реалом, як 4 роки тому у Києві. Чи зможе Клопп взяти реванш? Букмекери вже знають у відповідь це питання.

ЛІГА ЄВРОПИ

Вест Гем нашого Андрія Ярмоленка поступився Айнтрахту і втратив шанс пробитися у фінал Ліги Європи. Українець вийшов аж на 87-й хвилині та не допоміг своїй команді.

У другому півфіналі шотландський Рейнджерс у домашньому матчі обіграв Лейпциг та вперше з 2008 року пробився у фінал єврокубку. 14 років тому шотландці поступилися російському Зеніту (0:2).

ЛІГА КОНФЕРЕНЦІЙ

Новий турнір отримав перших у своїй історії фіналістів. Це італійська Рома під керівництвом Жозе Моуріньо та нідерландський Феєноорд Арне Слота.

Півфінали у відповідь вийшли нерезультативними - один гол у двох матчах. Рома вперше з 1991 року пробилася у фінал єврокубку, а португальський наставник «вовків» має шанс стати володарем трьох єврокубкових нагород - раніше Моуріньо підкорялися Ліга чемпіонів та Ліга Європи.

Рівно 20 років тому Феєноорд вигравав Кубок УЄФА. Чи зможе нідерландський клуб здобути трофей? Дізнаємося дуже скоро - перший в історії фінал ЛК відбудеться 25 травня.