Едегор отримав попередження за грубий фол на супернику

Статистика ударів: 16:8 на користь Тоттенгема

82’

Заміна

Девіс поступився місцем на полі Родону у Тоттенхема

80’

Небезпечно! Ось він шанс! Едегор опинився на ударній позиції після чудової передачі партнера. Футболіст здорово пробив, але воротар зіграв не менш успішно та відбив м'яч!

78’

Арсенал затиснув Тоттенгем у штрафному майданчику, але до небезпечних моментів поки не доходить справа

77’

Арсенал намагається знайти шлях до воріт господарів через позиційну гру

76’

Заміна

Габріел отримав пошкодження, і замість нього на поле вийде Тавареш

74’

Удар головою від Кейна – вище воріт!

73’

Заміна

Ляказет замість Нкетіа вийшов у Арсенала

72’

Заміна

Бергвейн замість Сона вийшов на поле, а Моура замість Кулусевського у складі Тоттенгема

70’

Кулусевський пробив по воротах, але його постріл був заблокований

69’

Тоттенгем взяв м'яч під контроль

67’

Володіння м'ячем 57 на 43 відсотки на користь господарів

64’

Заміна

Сміт-Роу змінив Мартінеллі у Арсеналу

63’

Сон міг забивати! Гравець вийшов на оперативний простір і завдав хорошого удару, але м'яч пройшов над перекладиною!

60’

Момент у Емерсона. Футболіст головою пробивав по воротах зблизька, але голкіпер здорово впорався із завданням

57’

Нкетіа перевірив Льоріса із дальної дистанції. Воротар на місці

56’

Знову Мартінеллі подає до штрафного майданчика господарів, і знову оборона справляється на відмінно

53’

М'яч після подачі з кутового від Сака забрав до рук Льоріс

50’

Статистика ударів: 9:5 на користь господарів

47’

Гол

ГОООЛ! Сон доводить рахунок до розгрому! Футболіст здорово зіграв на добиванні у штрафному майданчику суперника!

45’

Початок другого тайму

Другий тайм розпочався!

Фото першого тайму

45+3’

Перерва

Перший тайм завершено!

45+1’

М'яч після флангової подачі від Сака опинився в руках голкіпера

45’

Дві хвилини арбітр додав до першого тайму

44’

Кутовий у виконанні Сака не закінчився небезпекою

42’

Нкетіа пробив із вигідної позиції під перекладину воріт господарів, але голкіпер видав впевнений сейв!

42’

Емерсон упустив хороший шанс відзначитися! Футболіст замикав флангову передачу, але м'яч після його удару пройшов поряд зі штангою

37’

Гол

ГОООЛ! Кейн робить дубль після подачі з кутового від Сона!

37’

Який момент у Тоттенгема! Кейн опинився на ударній позиції головою переправив м'яч повз голкіпера, але захисник Арсеналу в останній момент встиг винести м'яч із порожніх воріт!

33’

Видалення

Видалення у матчі! Холдінг отримав другу жовту картку у матчі за свій фол та залишає поле!

29’

Який жахливий удар від Джаки! З середньої дистанції пробив футболіст і зробив це дуже невдало

26’

Холдінг отримав відкладений «гірчичник» за свій фол

25’

Простріл від Джакі перервав Льоріс, здорово зігравши на виході

22’

Пенальті

ГОООЛ! Кейн виводить Тоттенгем вперед після точного удару з точки!

21’

Седрік грубо порушив правила на супернику у своєму штрафному майданчику. Буде призначено пенальті!

19’

Подача до штрафного майданчика Арсеналу не стала успішною

17’

Девіс отримав «гірчичник» за грубий фол

16’

Навіс Мартінеллі у штрафний майданчик господарів не знайшов адресата

15’

Мартінеллі спробував пройти суперника на дриблінгу, але безуспішно

13’

Статистика ударів: 2:0 на користь гостей

10’

Сон взяв гру на себе, протягнув м'яч, але захисник все ж таки зміг вдало вступити у відбір

9’

Джака прострілив із флангу, але захисник перервав передачу

9’

Подача до штрафного майданчика Арсенала – м'яч вибитий

7’

Володіння м'ячем 51 на 49 відсотків на користь господарів

4’

Едегор завдав удару по воротах, але він виявився недостатньо сильним. Голкіпер легко забрав м'яч

3’

Прорив Нкетіа зупинив захисник, і атака захлинулася

2’

Мартінеллі виконав навіс у штрафний майданчик господарів, але захист вибив м'яч

1’

Початок матчу

Матч розпочався!

Тоттенгем готується до бою

Все готове до матчу

Стартові склади

Тоттенгем: Льоріс, Девіс, Даєр, Санчес, Сессеньйон, Хейб'єрг, Бентанкур, Емерсон Сон, Кулусевський, Кейн.

Арсенал: Ремздейл, Томіясу, Габріел, Холдінг, Седрік, Джака, Ельнені, Мартінеллі, Едегор, Сака, Нкетіа.

Турнірна таблиця:

За три тури до кінця чемпіонату відбудеться лондонське дербі між Тоттенгемом та Арсеналом, яке може вирішити долю четвертого лігочемпіонського місця від Англії.

Арсенал на чотири очки випереджає принципового суперника, тому команду Артети влаштує навіть нічия, а от «шпорам» конче потрібна перемога.

Зазначимо, що у першому колі Арсенал обіграв суперника з рахунком 3:1.