Після удару Ребіча м'яч влучив у руки голкіперу

Аталанта йде вперед і намагається забити хоча б один гол

Заміна

Демірал і Скальвіні змінили Паломіно та Ґімшиті в Аталанти

76’

Гол

ГОООЛ! Все! Ернандес ставить крапку у цьому матчі! Гравець чудово розібрався з обороною Аталанти і завдав приголомшливого удару в кут воріт суперника!

74’

Статистика ударів: 9:6 на користь Мілана

71’

Ще один кутовий від Аталанти, і знову невдало

70’

Заміна

Бога вийшов замість Пессіна у Аталанти

68’

Малиновський виконав кутовий, але невдало

67’

Кессьє отримав «гірчичник» за свій фол

66’

М'яч переважно в центрі поля поки що

63’

Заміна

Беннасер змінив Тоналі у Мілана

62’

Сапата відповів своїм моментом. Гравець здорово розібрався з обороною Мілана і пробив по воротах з перспективної позиції, але м'яч пролетів повз ціль

60’

Тоналі віддав розрізну передачу, але її прочитала оборона

56’

Гол

ГОООЛ! Леау виводить Мілан уперед після класного сольного проходу та удару у кут воріт Аталанти!

56’

Заміна

Подвійна заміна в Аталанти. Маліновський замість Пашаліча, а Сапата замість Мур'єля

56’

Заміна

Салемакерс поступається місцем на полі Месіасу у Мілана

55’

Заміна

Ребіч змінив Жиру у Мілана

53’

Копмейнерс отримав «гірчичник» за фол

50’

Тоналі подав із кутового - захист вибив м'яч

48’

Меньян забрав м'яч у руки після подачі з кутового від Аталанти

47’

Прорив Салемакерса було зупинено захисником

45’

Початок другого тайму

Другий тайм розпочався!

ма’

Фото з першого тайму

45+3’

Перерва

Перший тайм завершено!

45+1’

Розрізна передача Ернандеса на партнера була перехоплена

45’

Дві хвилини додав арбітр до першого тайму

44’

Жиру отримав попередження за свій фол

42’

Леау вийшов на оперативний простір і завдав удару по воротах, м'яч пройшов поруч зі штангою

41’

Знову Мілан довго тримає м'яч у центрі поля

38’

М'яч після удару Дзаппакости пройшов повз ворота

37’

Простріл від Ернандеса – м'яч вибитий

35’

Удар від Салемакерса – прямо в руки голкіперу

Муссо в черговий раз на виході забрав м'яч після навісу у штрафний майданчик від Мілана. Цього разу намагався загострити Калулу

31’

Мілан шукає підходи до воріт суперника

30’

Аталанта зараз намагається довго контролювати м'яч

28’

Дзаппакоста виконав кутовий, але неточно

26’

Тоналі віддав перспективну передачу, але вона виявилася надто сильною для партнера

24’

Форвард Аталанти зможе продовжити матч

22’

Мур'єль отримав ушкодження, йому потрібна допомога лікарів

21’

Леау завдав хороший удар по воротах, але голкіпер врятував

18’

М'яч після удару Тоналі пролетів значно вище воріт

16’

Невдале виконання штрафного від Мілана, м'яч вийшов за межі поля

14’

Володіння м'ячем 69 на 31 відсоток на користь Мілана

11’

Муссо здорово зіграв на виході і забрав м'яч у руки після навісу у штрафний майданчик гравцем Мілана

10’

Прорив Пашаліча до воріт суперника зупинив один із захисників Аталанти

8’

Томорі прострілив у штрафний майданчик Аталанти - захист вибив м'яч

7’

Мілан взяв м'яч під контроль та проводить затяжні позиційні атаки

4’

Гостра передача Ернандеса вперед перехоплена захисником

3’

Аталанта з перших хвилин починає активніше

1’

Початок матчу

Матч розпочався!

Стартові склади

Мілан: Меньян, Ернандес, Томорі, Калулу, Калабрія, Тоналі Кессьє, Леау, Круніч, Салемакерс, Жиру.

Аталанта: Муссо, Ґімшиті Паломіно, Де Рон, Дзаппакоста, Фройлер, Копмейнерс, Гатебур, Пашаліч, Пессіна, Мур'єль.

Ситуація перед матчем

Мілан очікують два фінали у боротьбі за чемпіонство. Перший із них проти Аталанти. Відрив від Інтера дозволяє Мілану один раз зіграти внічию до кінця сезону.

Аталанта знаходиться в середовищі найжорсткішої конкуренції за місця в Лізі Європи та Лізі конференцій. Команда зараз поза єврокубковою зоною, але після осічки Роми тепер все в їхніх руках.

Форма команд:

Мілан виграв 4 з 5 своїх останніх матчів та 1 зіграв унічию. Повалені були Дженоа, Лаціо, Фіорентина та Верона, а нічия зіграна із Торіно.

Аталанта у своєму активі в останніх іграх має 2 перемоги, 2 нічиї та 1 поразку. Обіграла команда Малиновського Спецію та Венецію, зіграла внічию із Торіно та Салернітаною, та програла Вероні.