Емполі - Україна

Емполі - Україна Фото:: Сайт УАФ

Після перемоги над Боруссією (М) у Німеччині (2:1), на збірну України чекав поєдинок проти Емполі. Італійці досить агресивно розпочали, проте протрималися рівно пів тайму. На 26-й хвилині Яремчук відзначився після розкішної передачі від Циганкова.

Однак, італійці змогли відігратися під завісу першої половини гри. Відзначився у воротах П'ятова Ла Мантія.

Другий тайм розпочався з голу України. Голкіпер впорався з ударом Яремчука, але не зумів зберегти ворота після добивання Караваєва.

А крапку у матчі поставив шикарний постріл Піхальонка.

3:1 - Україна перемагає у другому матчі поспіль і готується вже завтра протистояти хорватській Рієці. Старт поєдинку – о 18:50.