Рейнджерс - Лейпциг Фото:: Офційний сайт УЄФА

Фінал Ліги Європи 2021/2022: Айнтрахт Франкфурт - Рейнджерс

АЙНТРАХТ ФРАНКФУРТ – РЕЙНДЖЕРС

Кінець матчу

Матч закінчено! Айнтрахт Франкфурт – переможець Ліги Європи сезону 2021/2022!

Серія пенальті: гол

ГОООЛ! Борре забиває свій гол та робить Айнтрахт переможцем Ліги Європи сезону 2021/2022!

Руф зрівнює рахунок за Рейнджерс у серії!

Костич забиває та виводить Айнтрахт уперед!

Серія пенальті: немає голу

Ремзі не забиває! Голкіпер бере цей м'яч!

Айнтрахт наздоганяє! Камада точний!

Арфілд забиває! Рейнджерс попереду!

Хрустіч реалізовує свій удар! Знову нічия!

Девіс забиває і знову виводить Рейнджерс уперед!

Ленц зрівнює рахунок у серії точним ударом!

Таверньє виводить Рейнджерс уперед першим ударом!

Команди готуються до серії пенальті

120+1’

Другий додатковий там завершено! На нас чекає серія пенальті!

120’

Одну хвилину додав арбітр

117’

Заміна

Руф поміняв Барішича, а Ремзі Сакалу у Рейнджерса

115’

Якіч завдав удару із середньої дистанції й був близький, щоб попасти!

114’

Девіс вийшов на оперативний простір та пробив. Голкіпер відбив м'яч із верхнього кута воріт

112’

Айнтрахт прагне забити переможний гол

110’

М'яч перебуває переважно у центрі поля

107’

Хрустич сам протягнув м'яч і пробив по воротах, але м'яч пройшов далеко від штанги

106’

Заміна

Хрустіч змінив Соу у Айнтрахта

105’

Другий додатковий тайм розпочався!

105+2’

Перший додатковий тайм завершено!

105’

104’

Сакала спробував пройти самостійно до воріт суперника, але був зупинений

102’

Девіс пробив, але постріл заблоковано

101’

Заміна

Сендс змінює Арібо у Рейнджерса

100’

Заміна

Ленц змінив Н'Діка у Айнтрахта

98’

Рейнджерс узяв м'яч під контроль

96’

Айнтрахт виконав кутовий, але захист вибив м'яч

95’

Хауге помчав до воріт суперника з м'ячем, але його наздогнав захисник і не дозволив створити небезпеку

94’

Удар від Арфілда - над перекладиною

91’

Заміна

Арфілд замінив Камара у Рейнджерс

90’

Початок додаткового часу

Перший додатковий тайм розпочався!

90+6’

Кінець другого тайму

Основний час матчу закінчено! На нас чекають додаткові тайми

90+3’

Бессі сфолив на супернику, Айнтрахт виконає штрафний удар

90’

П'ять хвилин додав арбітр до основного часу матчу

90’

Заміна

Якич поміняв Роде у Франкфурта

87’

Пас Кнауфф на партнера перед воротами перехопив захисник

86’

Статистика кутових: 9:2 на користь Айнтрахта

83’

Кнауфф взяв гру на себе, але його зупинив захисник

80’

Володіння м'ячем: 53 на 47 відсотків на користь Рейнджерс

77’

Боротьба продовжується на кожній ділянці поля

74’

Заміна

Девіс поміняв Джека, а Сакала Райта у Рейнджерс

73’

Жовта картка

Райт отримав попередження за затримку суперника

71’

Заміна

Хауге змінив Ліндстрема у Айнтрахта

70’

Гол

ГОООЛ! Айнтрахт зрівнює рахунок! Борре із передачі Костича вразив ворота суперника своїм влучним ударом!

67’

Камада упускає черговий момент! Гравець прийняв м'яч у штрафному майданчику Рейнджерс, але пробив вище воріт!

65’

Статистика ударів: 14:5 на користь Айнтрахта

62’

Арібо отримав попередження за грубий фол

61’

Кутовий від Айнтрахта – захист справляється

59’

Заміна

Хасебе змінив Тута у Айнтрахта

57’

Гол

ГОООЛ! Рейнджерс відкриває рахунок у матчі! Арібо виводить свою команду вперед, спіймавши суперника на грубій помилці біля своїх воріт!

55’

Відповідь від Рейнджерс! Кент вийшов на ударну позицію і вистрілив - повз ворота

53’

Пенальті не буде, арбітр дає грати далі!

53’

VAR

Арбітр пішов дивитися ВАР на предмет фолу у штрафному майданчику Рейнджерса на гравці Айнтрахта

52’

Гра поки що проходить на зустрічних курсах

49’

Ліндстрем завдав удару, під який кинувся захисник Рейнджерс

48’

Тута пробив по воротах з дальньої дистанції – дуже неточно

45’

Початок другого тайму

Другий тайм розпочався!

45+6’

Перерва

Перший тайм завершено!

45+5’

Ліндстрем спробував віддати розрізну передачу на партнера, але її прочитав захист

45+2’

Джек звільнився від опіки та пробив, але неточно

45’

Цілих 6 хвилин додає арбітр до першого тайму

44’

Після подачі з кутового Айнтрахта м'яч вибила оборона

41’

Таверньє зробив подачу в штрафний майданчик Айнтрахта, але безуспішно

40’

М'яч перейшов під контроль Рейнджерс

37’

З подачею з кутового спокійно впоралася оборона

36’

Ландстрем пробив по воротах Айнтрахта головою з 11 метрів, Трапп перевів м'яч на кутовий

35’

Кутовий на ворота шотландців - небезпеки не було

32’

Знову Костич! Взяв гру на себе, наблизився до воріт і пробив, але м'яч знову розминувся зі штангою!

31’

Костіч! Із перспективної позиції пробивав гравець, але не влучив у ворота!

29’

Подача із кутового від Айнтрахта не призвела до небезпеки

26’

Момент у Ренджерс! Арібо опинився перед воротами і завдав удару з вигідної позиції, але м'яч після його пострілу пройшов поряд зі штангою!

25’

Статистика ударів: 8:0 на користь Айнтрахта

22’

Соу пробив - над поперечиною!

20’

Знову Кнауфф! Гравець опинився на вигідній позиції та завдав небезпечного удару по воротах, але голкіпер врятував свої володіння!

17’

Кнауфф пробив, але влучив у захисника Рейнджерс

15’

Розрізна передача від Ліндстрема не пройшла, її заблокували

12’

Удар від Камада – воротар надійний!

11’

Небезпечно! Камада розібрався з обороною, вийшов віч-на-віч з голкіпером і пробив, але не дуже точно. Воротар зміг відбити м'яч!

10’

Роде отримав пошкодження, але воно виявилося незначним. Гравець зможе продовжити матч

8’

Статистика володіння м'ячем: 54 на 46 відсотків на користь Айнтрахт

5’

Таверньє не зміг віддати гостру передачу в штрафний майданчик Айнтрахта - м'яч вибитий

4’

Арібо взяв гру на себе, але був зупинений захисником

3’

Передачу Костича до штрафного майданчика перехопили

2’

Кнауфф подав у штрафний майданчик Рейнджерса, але адресата не знайшов

1’

Початок матчу

Матч розпочався!

Стартові склади:

Айнтрахт: Трапп, Н'Діка, Туре, Тута, Костіч, Роде, Соу, Кнауфф, Камада, Ліндстрем, Борре.

Рейнджерс: Макгрегор, Барішич, Бессі, Голдсон, Таверньє, Ландстрем, Джек, Камара, Райт, Кент, Арібо.

Як команди дійшли до фіналу?

Айнтрахт розпочав свою єврокубкову кампанію з групового етапу Ліги Європи. У квартеті з Олімпіакосом, Фенербахче та Антверпеном німецький клуб посів перше місце, здобувши 3 перемоги, і 3 рази зігравши внічию.

У плей-оф Айнтрахт по черзі впорався з Бетісом (3:2), Барселоною (4:3) та Вест Гемом (3:1).

Рейнджерс розпочав свій єврокубковий шлях із кваліфікації до Ліги чемпіонів, де поступився своєму першому супернику - Мальме (2:4). Після цього команда опустилася у відбіркові матчі Ліги Європи. Шотландський клуб впорався з Алашкертом (1:0) та вийшов у груповий етап.

У групі з Ліоном, Спартою та Брондбю Рейнджерс посів друге місце, маючи у своєму активі 2 перемоги, 2 нічиї та 2 поразки.

У плей-оф команда пройшла Боруссію Д (6:4), Црвену Звезду (4:2), Брагу (3:2) та Лейпциг (3:2).

Що перед матчем кажуть експерти?

Кореспондент з Айнтрахта Джеймс Торогуд: «Айнтрахт - єдина команда цієї Ліги Європи, яка не зазнала жодної поразки. У сезоні 2018/19 франкфуртці зупинилися у півфіналі, а зараз у них є чудовий шанс додати до клубної скарбнички ще один єврокубковий трофей після Кубка УЄФА 1980 року та вперше в історії кваліфікуватися до Ліги чемпіонів. Фінал у середу для багатьох гравців цієї команди стане головним матчем у кар'єрі. Це буде битва емоцій та характерів, але у своїй найкращій формі та за лютої підтримки вболівальників »орли« здатні вийти з неї переможцем».

Кореспондент по Рейнджерс Алекс О'Хенлі: «П'ятдесят років тому Рейнджерс завоював у Барселоні Кубок кубків, і вболівальники впевнені, що цього року на трофеї Ліги Європи з'явиться ім'я їхнього клубу. В особі дортмундської Борусії і Лейпцига глазговці пройшли дві більш імениті команди бундесліги, що додає оптимізму гравцям та фанатам. Іспанський фінал знову може стати для Рейнджерс щасливим».