Манчестер Сіті

Манчестер Сіті Фото:: Getty Images

У поєдинку останнього, 38 туру АПЛ Манчестер Сіті приймав Астон Віллу. Для того, щоб не залежати від результату гри Ліверпуля, який паралельно зустрічався з Вулвергемптоном, команді Хосепа Гвардіоли потрібна була лише перемога.

Але ближче до кінця першого тайму Вілла шокувала свого суперника, забивши у своїй єдиній небезпечній атаці за 45 хвилин. Дінь класно подав у штрафний майданчик, а Кеш з близької відстані головою пробив повз Едерсона.

У другій половині гри «містяни» заграли набагато активніше, але реальну небезпеку біля воріт опонента створити не вдавалося. А ось Астон Вілла забила вдруге. Коутіньо після скидання Воткінса прибрав захисника і пробив під саму штангу.

Але коли здавалося, що команда Пепа Гвардіоли вже на лопатках, а доля трофея АПЛ у руках Ліверпуля, сталося щось справді фантастичне та неймовірне. Упродовж п'яти хвилин Сіті відправив у ворота суперника три м'ячі, перевернувши все з ніг на голову. Спочатку Гюндоган забив головою після подачі Стерлінга і скоротив розрив у рахунку.

Потім Родрі більярдним ударом з-за меж штрафного зрівняв рахунок після передачі нашого Олександра Зінченка.

А вирвав трофей з рук команди Юргена Клоппа той самий Гюндоган, який замкнув простріл Де Брюйне на дальній штанзі.

Перемога з рахунком 3:2 дозволила «містянам» набрати на одне очко більше за Ліверпуль і завоювати другий поспіль титул АПЛ.