Воротар «Челсі» Петр Чех і капітан клубу Джон Террі, отримавши серйозні травми в першому матчі півфіналу Ліги чемпіонів з «Атлетико», пропустять матч-відповідь.

Чех залишив поле на 18-й хвилині першого півфіналу, який відбувся у Мадриді і завершився безгольовою нічиєю. Після подачі кутового чеський страж воріт зіткнувся з Раулем Гарсією і невдало впав на праву руку. Місце в рамці зайняв 41-річний Марк Шварцер, який зіграв лише другий матч у Лізі чемпіонів.

У другому таймі Жозе Моурінью довелося замінити також центрального захисника і капітана комнади Джона Террі: він підвернув гомілкостоп.

Після фінального свистка Моурінью дав невтішні коментарі, які наводить офіційний сайт УЄФА:

- Для Чеха сезон закінчено, більше він не зіграє. Сподіваюся, він хоча б зможе щось відсвяткувати з нами. Що стосується Джона, то ми повинні будемо потрапити до фіналу, щоб він знову міг вийти на поле.

У неділю, 27 квітня «Челсі» проведе найважливіший матч у Прем'єр-лізі з лідером турнірної таблиці «Ліверпулем» на його полі. Цей матч наживо ви зможете побачити в ефірі каналу «Футбол 2», початок трансляції о 16:00!