Рульовий «Ліверпуля» Брендан Роджерс впевнений, що «Манчестер Сіті» виграє два, що залишилися домашніх матчі і стане переможцем Прем'єр-ліги.

У матчі 37-го туру чемпіонату Англії «Ліверпуль» зіграв внічию з «Крістал Пелас». За 15 хвилин до кінця зустрічі «червоні» вели 3:0 завдяки голам Джо Аллена, Даніела Старріджа і Луїса Суареса. Але в час, що залишився господарі створили неймовірне і відігралися. Дублем відзначився Дуайт Гейл, ще один м'яч на рахунку Дем'єна Дилейни.

- Ми повинні були вигравати цей матч, щоб зберегти тиск на суперника. У «Сіті» попереду два домашні матчі. Вони вийдуть складними, але у мене немає сумнівів, що «городяни» виграють і стануть чемпіонами. Все одно я вважаю, що ми провели фантастичний сезон. Ми набрали 81 очко, що є великим досягненням. Зараз ми, звичайно, розчаровані, але будемо рухатися далі.

Попереду у нас домашній матч - відмінний спосіб завершити сезон. Будемо розвивати те, чого ми добилися. На даний момент ми забили 99 голів у чемпіонаті. Але також треба і вміти оборонятися. Який сенс забивати стільки голів, якщо ти обороняэшся, як ми сьогодні? 75 хвилин ми показували чудовий футбол.

Ми забили три голи, створили багато моментів, але потім сталося незрозуміле. «Крістал Пелас» продемонстрував приголомшливу силу духу. Після їх першого гола ми повинні були закриватися, - наводить слова Роджерса Sky Sports. У матчі останнього туру «червоні» зустрінуться з «Ньюкаслом».

Чи погоджуєтесь ви з думкою Роджерса, що «Ман Сіті» вже став чемпіоном Англії? Залишайте свої коментарі під новиною.