На «Жозе Алваладе» в Лісабоні «Спортінг» переграв «Марибор». Вже на 10-тій хвилині Мане на дальній стійці випередив захисника і відправив м’яч  до місця призначення.

За десять хвилин до перерви Нані таки розібрався що робити з круглим у штрафному майданчику і вразив ворота суперника. Буквально перед відпочинком забив іще один гравець «Спортінга» - Жефферсон, щоправда у свої ворота.

Через проблеми зі світлом на стадіоні перерва затягнулась на цілу годину. Краще така пауза позначилась на господарях, вони дотиснули «Марибор». Остаточний рахунок 3:1 встановив Слімані, який відзначився після скидки Нані, хоча можливо партнер просто невдало пробив.

Огляд всіх матчів, голи, найяскравіші моменти Ліги чемпіонів дивіться за посиланням.