У чотирьох останніх матчах проти німецьких клубів лондонський «Арсенал» неодмінно поступався, але будь-яка серія рано чи пізно закінчується.

Для «канонірів» чорна смуга обірвалась напередодні у матчі проти «Борусії». Вже на другій хвилині Саного та Касорла організували гол. Француз п’ятою обігрався з іспанцем та, на мить випередивши Вайденфеллера, пробив голкіперу поміж ніг - 1:0.

По перерві «Арсенал»  почав турбувати суперника з дальньої дистанції. Спершу автором дивовижного голу ледь не став Окслейд-Чемберлен: півзахисник приборкав непростий м’яч та потужно пробив, за дивакуватою траєкторією м’яч влучив у поперечку.

Але другий гол таки стався, Санчес з-за меж штрафного майданчика точно пробив у дальній кут і встановив підсумковий результат. 2:0 «Арсенал» перемагає «Боруссію».

Огляд всіх матчів, голи, найяскравіші моменти Ліги чемпіонів дивіться за посиланням.