Юнацька команда донецького «Шахтаря» переграла португальську «Бенфіку» по пенальті (5:4), повідомляє канал «Футбол 1».

Матч видався дуже складним для підопічних Валерія Кривенцова, яким довелося відіграватися по ходу матчу. На 42-й хвилині ворота донеччан вразив Жоау Карвалью.

Другий тайм також почався невдало для «Шахтаря», на 52-й хвилині господарі заробили право пробити пенальті, проте голкіпер «Бенфіки», який підійшов до точки, не зміг вразити ворота Олега Кудрика.

Вже за десять хвилин наш клуб зумів відігратися - Василь Штандер після розіграшу стандарту зрівняв рахунок матчу. Основний час так і закінчився з рахунком 1:1.

А в післяматчевих пенальті удача виявилася на боці «Шахтаря» - 5:4. Тепер молоді «гірники» спробують поборотися за вихід у фінал Юнацької Ліги УЄФА.