Дніпропетровський клуб програв з рахунком 2:1 в повторному поєдинку 1/8 фіналу Ліги Європи проти «Аякса».

Однак, за рахунок перемоги в Києві 1:0 і забитого гола на виїзді далі в турнірі крокує саме команда Мирона Маркевича.

На «Амстердам-Арені» вболівальники побачили відмінну гра, безліч моментів у виконанні з обох колективів. Жодна з команд не домінувала у грі, господарі грали в комбінаційний футбол, а гості дуже вміло оборонялися і контратакували.

«Дніпро» і «Аякс» провели 120 хвилин на полі: гол Базура перевів поєдинок в додатковий тайм.
Нідерландці діяли агресивніше в екстра-таймі, проте саме «дніпряни» зрівняли рахунок – 1:1. Вже за три хвилини до завершення гри амстердамська команда вийшла вперед,  гол на рахунку Ван дер Хорна. Проте більше господарям цього вечора нічого не вдалося зробити.

Огляд всіх матчів, голи, найяскравіші моменти Ліги Європи дивіться за посиланням.