Донецький «Шахтар» здобув переконливу перемогу над турецьким «Фенербахче» у матчі третього раунду кваліфікації Ліги чемпіонів. Підопічні Мірчи Луческу на переповненій «Арені Львів» тріумфували з рахунком 3:0.

Вже на першій хвилині матчу у «Шахтаря» був шанс відкрити рахунок, але Марлос пробив поруч із стійкою. А за чверть години на ударній позиції опинився Тейшейра, який пробив занадто слабко і прямо у Волкана. Гості відповіли небезпечним штрафним. Бруно Алвеш бив в дотик головою, але П’ятов  був готовим до такого перебігу подій.

Рахунок було відкрито на 25-й хвилині. Гарний розіграш, націлений простріл Срни і Гладкий, випередивши Кьяера і Бруну Алвеша, переправив м'яч у сітку - 1:0.

Під завісу тайму прихильникам «Шахтаря» довелося понервувати. Соу прицільно бив головою після навісу Мейрелеша і П’ятов з певними труднощами відвів загрозу від своїх воріт.

«Фенербахче» значно додав в активності по перерві. Впродовж однієї хвилини турки двічі могли зрівняти рахунок. Спочатку Нані гарно пробив штрафний, Соу підрізав м’яча головою, але П’ятов зреагував. Вже за мить «гірників» врятувала нерішучість Бруну Алвеша, який так і не визначився, бити йому по воротах чи віддавати пас.

Напруга досягла свого апогею і не витримали нерви у Вітора Перейри. Він доволі грубо допомагав піднятися Фреду, чим ледь не спричинив бійку. Німецький арбітр Фелікс Цвайгер оцінив зусилля тренера «Фенербахче» вилученням. «Шахтар» миттєво скористався деякою розгубленістю гостей. Марлос втік віч-на-віч з Волканом і голкіперу не залишалися нічого іншого, аніж сфолити.

Даріо Срна впевнено пробив пенальті, розвівши м’яч та Волкана по різних кутах. 2:0 – і капітан побіг привітати Мірчу Луческу.

Остаточну крапку у зустрічі поставив Тейшейра, який втретє вразив ворота «Фенербахче». Після пасу Тайсона, Алекс розвинув таку швидкість, що позаздрили б навіть найкращі спринтери планети і переграв Волкана – 3:0. Турецький клуб не здавався до останнього, намагаючись забити хоча б гол престижу, але П’ятов в цей день діяв бездоганно. А наостанок гості залишились вдесятьох. В компенсований час Кьяер сфолив на Коваленкові і побачив перед собою червоне світло від арбітра.

«Шахтар» переконливо довів свою перевагу над «Фенербахче» і кваліфікувався в раунд плей-оф.