Донецький «Шахтар» поступився мадридському «Реалу» у матчі Ліги чемпіонів з рахунком (4:0).

З перших хвилин мадридці захопили ініціативу. Бейл навіть дозволив собі зіграти п’ятою у штрафному «гірників», чим зменшив загрозу воротам П'ятова. А ось в наступній атаці Бензема вибачив «Шахтар». Після чудового пасу з глибини француз пробив повз ворота.

В середині тайму на рівному місці зламався Бейл. Здалося, що «гірникам» стане легше, натомість гості самі допомогли забити «Реалу». Навіс Іско Ракицький пропустив, а П'ятов зіграв невпевнено, чим і скористався Бензема, вразивши порожні ворота - 1:0.

Другий тайм «Шахтар» почав активніше, але швидко залишився в меншості. «Гірники» втратили м’яч біля чужого штрафного і Степаненко порушив правила на Рамосі, не давши розігнати швидку контратаку. Це друга жовта і кількісна перевага у суперника. Але не вилучення зламало гру, а груба помилка арбітрів. Роналду пробив у спину Срні. Хорватський рефері Іван Бебек це прекрасно бачив, однак чомусь довірився своєму помічнику і призначив пенальті на рівному місці. Роналду переграв П’ятова потужним ударом у кут – 2:0. «Шахтар» відповів показовою атакою, Срна знайшов пасом Гладкого, але удар у Олександра відверто не вдався. А потім «Реал» заробив другий пенальті. Цього разу рука справді була. І належала вона Азеведо, який не зміг вибити м’яч. Роналду пробив в той таки кут і рахунок став – 3:0. А за чверть години Кріштіану оформив хет-трик, добивши м’яча в сітку після того як П’ятов нівелював потужний удар Марсело – 4:0.

Наприкінці матчу міг забити «Шахтар», але Навас витягнув м’яча з-під поперечки після спроби Тейшейри.

Поразка - 0:4 на старті турніру, але у «гірників» ще п’ять матчів, аби продемонструвати свою міць та справжній характер.