Дніпропетровський «Дніпро» поступився римському «Лаціо» у матчі 5 туру Ліги Європи та втратив шанси на вихід у плей-оф Ліги Європи.

Напівпорожні трибуни «Стадіо Олімпіко» та поодинокі вболівальники із українським прапором. Такий антураж перебував у Римі перед початком матчу «Лаціо» та «Дніпра». Мирон Маркевич на цей поєдинок включив у стартовий склад Безуса, Чигринського та Даніло. Останній міг відкривати рахунок вже на 3 хвилині, та його удар з лінії штрафного майданчику виявився неточним.  А от «Лаціо» свій шанс не змарнував. Кандрева увірвався до штрафного майданчику гостей, переграв Бойка і ударом низом вивів римлян вперед. «Дніпро» відповів гострою атакою, яку завершував удар Матеуса. Проте бразилець з дальньої дистанції у площину не поцілив. Подвоїти перевагу господарів міг Клозе, але досвідчений німець пробив над поперечкою. В кінці першого тайму Маркевич замінив Матеуса на Піко, зміцнивши оборону.

А по перерві «Дніпро» забив. Бруну Гама вдало зорієнтувався у штрафному майданчику суперника після заблокованого удару Матоса. На добиванні португалець зіграв бездоганно, вклавши м’яч у дальній кут воріт – 1:1. Втім, вже за три хвилини римляни повернули собі перевагу – удар Пароло, рикошет від Чигринського, а Бойко не встиг зреагувати.

«Дніпро» мав гарний шанс наприкінці зустрічі – Селезньов пробивав низом після скидки від Зозулі. Нападнику не вистачило кілька сантиметрів аби врятувати команду від поразки. Далі у гру вступив Бойко – він парирував небезпечний удар Катальді зі штрафного.

Та все ж, голкіперу «Дніпра» знову довелося витягати м’яч з воріт. Захисники провалилися при створенні штучного офсайду і Джорджевич покарав «Дніпро» за необачність в обороні.