Незважаючи на поразку збірної Словаччини, експерти програми «Euro Rendex-Vous» виділили чимало позитивних моментів в грі збірної.

Юрій Бакалов:

-Гра була розбита на кілька шматків. Спочатку Словаччина дуже високо грала в обороні і якісно зустрічала Уельс. Вони здійснювали колективний відбір. Якщо відбувалася втрата м'яча - група футболістів моментально накривала суперника. Така гра тривала на відрізку до 15-17-ої хвилини, коли збірна дуже активно працювала. Потім вони з якоїсь причини віддали ініціативу, але тут потрібно віддати належне Уельсу.

Сергій Морозов:

-В останні 25-30 хвилин перевага була у збірної Словаччини. По суті, вони володіли м'ячем, робили проникнення в штрафну. Мабуть, цей рахунок не влаштовував, в першу чергу, збірну Словаччини. Якщо говорити про збірну Уельсу, то вона в ці хвилини виглядала досить блідо, правда? Якщо брати зовсім вже кінцівку, коли рахунок був 1: 2, ми згадаємо стійку воріт у словаків, ще пару напівмоментів ... Тобто словаки все одно зберегли обличчя.