Виктор Леоненко

Виктор Леоненко Фото:: Footballua.tv

Експерт програми «Великий футбол» на телеканалі «Футбол 1» Віктор Леоненко прокоментував гру «Шахтаря» в матчі проти «Гента».

- У першому таймі у «Шахтаря» чотири удари - три голи. Спасибі Тайсону. Я ще після першого матчу казав, що проти «Генту» бразилець повинен грати в будь-якому випадку. Це його команда. Другий гол гірники забили виключно за рахунок швидкості Тайсона. Та й взагалі, за перший тайм він зробив всю гру. Він повинен був і у Львові грати, але тільки Фонсека цього не помітив.

До третього голу «Шахтаря», який забив Степаненко, Тарас і грати вже не мав. У першому моменті суддя його вибачив, у другому показав жовту картку. Хоча, по-хорошому, повинен був вже видаляти. Навіть дружина Степаненко вже знає, що він багато зайвих карток отримує.

Видно прогрес «Шахтаря» в Лізі Європи. Ось тільки висновки для матчів із серйозними клубами навесні зараз робити не можна. Краще ще і київське «Динамо» в чемпіонаті обіграти, що б навесні було спокійніше грати на три фронти. І тут питання не в тому, хто за кого вболіває. «Шахтар» у збірну відправить як завжди 11 чоловік. А там якраз найскладніші матчі в чемпіонаті, адже за новим регламентом половина команд відвалиться. Плюс єврокубки і кубки.

Дивіться авторську програму Олександра Денисова «Великий футбол» у прямому ефірі на каналі «Футбол 1» щонеділі о 21:20!