Гравці «Зорі» в інтерв'ю каналам «Футбол 1» / «Футбол 2» прокоментували матч проти «Фенербахче» (0: 2).

Олександр Караваєв:

-Звичайно, осад дуже великий. Контролювали перший тайм, дуже здорово грали, вибігали в атаки, взагалі нічого не дали створити, самі створили моменти, гол забили (його не зарахували - footballua.tv). Поруч зі мною був захисник, і він був ближче до воріт. Кулач був повністю в грі, забив чистий гол. Як завжди гол наш не зараховують ... Це або невезіння, або судді спеціально так роблять ... Дуже прикро. Не знаю, що потім сталося, у другому таймі вже ніякого тиску не створювали. Обмінялися моментами. Потім один божевільний удар - і все повністю зруйнувалося, попливли ... Не очікували такого результату матчу.

Ігор Чайковський:

-На другий тайм вийшли, пропустили гол і сіли. Вони почали контролювати гру. У першому таймі добре грали, компактно, вибігали в атаки, намагалися робити все, що просив тренер. А в другому пропустили гол, опустили голови.