На футбольному небосхилі Англії зійшла нова зірка. Бен Вудберн - це ім'я варто запам'ятати. А фанати «Ліверпуля» вже напевно вивчили його напам'ять. Адже цей юнак перевершив рекорд самого Майкла Оуена.

У чвертьфіналі Кубка Ліги із «Лідсом» 17-річний Вудберн отримав шанс від Юргена Клоппа   і скористався ним на 82-ій хвилині. Цей гол зробив валійця наймолодшим футболістом, який коли-небудь забивав за першу команду «червоних».

Вудберн ще не народився, коли Майкл Оуен у віці 17-ти років та 144-ьох дні встановив попереднє досягнення. Бенджамін покращив цей рекорд на 98-ім днів. Подвоїло важливість цього голу те, що Вудберн допоміг «Мерсисайду» пробитися до півфіналу турніру. Причому, команда Клоппа зробила це фактично другим складом.

Перший гол, який відійшов у тінь під враженням від рекорду, на рахунку Дівока Орігі. 2:0 - чудовий день для «Ліверпуля».