Лига Европы

Лига Европы

У матчі відповіді плей-офф кваліфікації Ліги Європи луганська «Зоря» програла німецькому «Лейпцигу» з рахунком 3: 2.

Вже на 7-й хвилині Тімо Вернер дальнім ударом вивів німецький клуб вперед. Рафаел РАТАУ на 35-й хвилині повернув інтригу в матч, замкнувши головою навіс Олександра Караваєва, а Артем Гордієнко на початку другого тайму вивів луганчан вперед. Вже на 69-й хвилині Жан-Кевен Огюстен відновив рівновагу після передачі Тімо Вернера. Але на 90-й хвилині арбітр матчу Данні Маккелі призначив пенальті у ворота «Зорі» за гру рукою Віталія Вернидуба, який реалізував Еміль Форсберг.

Голи: 1: 0 - 7 Вернер, 1: 1 - 35 Рафаел РАТАУ, 1: 2 - 48 Гордієнко, 2: 2 - 69 Огюстен, 3: 2 - 90, пенальті Форсберг.

«Лейпциг» - Мвого, Орбан, Конате (Форсберг, 59), Клостерманн, Лаймер (Брума, 79), Ільзанкер, Забітцер, Камплі, Вернер, Поульсен (Огюстен, 59), Матеус Кунья.

«Зоря» - Луїс Філіпе, Вернидуб, Сваток, Тимчик, Гордієнко (Кочергін, 68), Сілас, Михайличенко, Караваєв, Харатін, Кабан (Чеберко, 69), Рафаел РАТАУ (Прийма, 80).

Попередження: Сваток (13), Харатін (38), Луїс Філіпе (83).

Відзначимо, що перший поєдинок команда Юрія Вернидуба зіграла внічию 0: 0.