Маркіньос Сіпріано

Маркіньос Сіпріано Фото:: Офіційний сайт Шахтаря

Новачки донецького «Шахтаря» Маркіньос Сіпріано і Фернандо Педро зіграли за збірну Бразилії U-20.
Молодіжна збірна Бразилії в товариському матчі зустрічалася з однолітками з Японії. Матч закінчився з рахунком 1:1. У грі взяли участь два футболісти Шахтаря: Маркіньос Сіпріано вийшов в стартовому складі і відіграв весь перший тайм, а його одноклубник Фернандо Педро вийшов після перерви. Результативними діями гравці не відрізнялися.

Нагадаємо, в минулому матчі молодіжної збірної Бразилії переможний гол у товариському поєдинку проти Мексики забив Сіпріано. Матч закінчився з рахунком 1:0, а Фернандо Педро відіграв весь другий тайм.

Зауважимо, що сьогодні, 11 вересня, молодіжна збірна Бразилії проведе ще один контрольний поєдинок, знову проти Мексики.

Нагадаємо, Марлос став найкращим гравцем матч Чехія- Україна, де українці домоглися дебютної перемоги в Лізі Націй. Через три дні збірна України обіграла та Словаччину.

Віктор Вацко вважає, що своїми діями на полі Марлос збагачує гру збірної України.