Сборная Бельгии

Сборная Бельгии Фото:: twitter.com/BELREDDEVILS

У Рейк'явіку завершився матч другого туру групового етапу Ліги Націй між збірними Ісландії та Бельгії. Зустріч відбулася на стадіоні «Лаугардалсвеллур» і завершилася великою перемогою гостей з рахунком 3: 0.

У першому таймі бельгійці двічі вразили ворота суперника з інтервалом у дві хвилини: на 29-й хвилині рахунок ударом з пенальті відкрив півзахисник Еден Азар, а вже на 31-й подвоїв перевагу команди нападник Ромелу Лукаку. На 81-й хвилині форвард оформив дубль, встановивши остаточний рахунок у матчі - 0: 3.

Збірні Бельгії та Ісландії представляють другу групу ліги А. Їх суперником по груповому етапу є Швейцарія, яка в першому турі обіграла ісландців і тепер, поряд з бельгійцями, має в активі три очки.

Голи: 0: 1 - 29, пенальті Азар, 0: 2 - 31 Лукаку, 0: 3 - 81 Лукаку.

Ісландія - Халльдоурссон, Інгасон, Сігурдссон, Магнуссон, Скуласон (Паульссон, 80), Хадльвредссон (Траустасон, 84), Б'ярнасон, Сігурдссон, Сігурйонссон, Севарссон, Бедварссон (Сігторссон, 71).

Бельгія - Куртуа, Компані, Вертонген, Меньє, Алдервейрелд, Тілеманс (Дембеле, 80), Феррейра Карраско (Шадлі, 70), Вітцель, Азар (Азар, 89), Мертенс, Лукаку. Попередження: Севарссон (55).

Відзначимо, що в іншому поєдинку дня сбрная Іспанії декласіровала збірну Хорватії з рахунком 6: 0.