Сергей Болбат

Гравець «Шахтаря» Сергій Болбат висловив свою думку стосовно матчу «Шахтар» - «Uоффенхайм» (2:2) і, зокрема, свого дебюту в Лізі чемпіонів.

- Емоціі від дебюту? Ніяких почуттів, тільки розчарування, що не взяли три очки, на жаль. Хотілося сьогодні виграти, думаю, це було головне не тільки для мене, а й для всіх в команді.

Особливого хвилювання не було, в голові було інше - як грати, як забивати, як виграти, тільки це. Напевно, в першому таймі нам було важче, він важко давався, я не знаю, з яких причин, але другий, коли їх команда сіла або, навпаки, атакувала, нам вдавалося проводити якісь контратаки. Ми були більш гострими, в другому таймі нам вдалося якраз створити багато моментів, коли могли навіть вирвати перемогу (в кінці Марлос бив, в захисника потрапив). Тому ще раз повторюся, що залишилося тільки розчарування, що не взяли три очки.

Нагадаємо, рахунок в матчі «Шахтар» - «Гоффенхайм» відкрили німці вже на шостій хвилині зусиллями Грілліча. На 27-ій хвилині Ісмаїлі рахунок зрівняв, однак уже за 11 хвилин Нордтвейт вивів гостей вперед. Врятував «гірників» новачок команди Майкон: гравець шедевральний ударом на 81-ій хвилині зробив рахунок 2:2.

Додамо, що «Шахтар» - другий в історії клуб Ліги чемпіонів по голах бразильців.

До речі, «Шахтар» перетнув позначку в 1700 голів в УПЛ.