Жуниор Мораес

Жуниор Мораес Фото:: Офіційний сайт Шахтаря

У чемпіонаті України стартував 10-й тур матчем між «Карпатами» і «Шахтарем». «Гірники» до цього поєдинку підходили з серією з шести перемог, чотири з яких - сухі. І перемога над «Карпатами» для підопічних Фонсекі стала найбільшою в цьому сезоні.

Початок розгрому поклав Ярослав Ракицький. Захисник на 14-й хвилині реалізував штрафний удар і не залишив шансів Кучинському. Вже на 27-й хвилині Тайсон, Ісмаїлі і Фернандо організували блискавичну атаку, яку в один дотик замкнув річний новачок «Гірників». Через дві хвилини Жуніор Мораес виявився першим на добиванні після невдалої гри Хорхе Карраскаль в своїй штрафній. Непристойним рахунок на 35-й хвилині зробив Марлос, який обіграв воротаря «Карпат» і вразив порожні ворота. А на 45-й хвилині автоголом відзначився Бородай. Після перерви «Шахтар» не зменшував обертів і шостий гол у ворота «Карпат» на 79-й хвилині забив Матвієнко. «Карпатам» вдалося відіграти один м'яч благодрая Мар'яну Шведу, на 90+2 хвилині.

Голи: 0:1 - 13 Ракицький, 0:2 - 26 Фернандо Педро, 0:3 - 29 Мораес, 0:4 -35 Марлос, 0:5 - 45, автогол Бородай, 0:6 - 79 Матвієнко, 1:6 - 90 Швед.

«Карпати» - Кучинський, Ковтун, Мехреміч, Федецький, Бородай, Мякушко (Мендес, 76), Ербес (Голодюк, 82), Швед, Карраскаль (Кльоц, 72), Гуцуляк, Ді Франко.

«Шахтар» - Пятов, Кривцов, Ісмаїлі, Матвієнко, Ракицький, Майкон, Степаненко (Алан Патрік, 46), Тайсон, Марлос (Сіпріано, 66), Фернандо Педро, Мораес (Кайоде, 72).

Попередження: Майкон (31), Ковтун (32), Мехреміч (60), Бородай (63), Ракицький (65), Ербес (67).

Нагадаємо, що фонд Ріната Ахметова і «Шахтар» здійснює дитячі мрії. Соціальним життям живе «Шахтар».

Також додамо, що «Шахтар» оголошує про початок збору заявок для участі в проекті першого акселератора спортивних стартапів. Якщо ви готові формувати майбутнє спортивної індустрії, приєднуйтесь до проекту «Шахтаря».

Крім того, Ісмаїлі - найкорисніший гравець «Шахтаря» в цьому сезоні.