Йожеф Сабо

Йожеф Сабо Фото:: Footballua.tv

Експерт каналів «Футбол 1»/«Футбол 2» Йожеф Сабо висловив думку стосовно матчу «Яблонець» - «Динамо» (2:2).

«Трагедії ніякої немає, тому що команда-супротивник показала, що вони вміють в футбол грати. Для динамівців перший тайм давався дуже легко. Забили два м'ячі і ще могли забити. А ось що трапилося у другому таймі - потрібно розібратися. Тому що пішли помилка за помилкою. Або футболісти втомилися... Ми знаємо проблеми «Динамо». Вони провалили десь місяць, втратили багато очок. А тут у другому таймі те же саме. Звичайно, «Яблонець» захотів відігратися - так і вийшло. Але тільки все це через помилки гравців «Динамо».

«Гравці недопрацьовують. Але це можна пояснити, тому що була помилка в підготовці. «Динамівці» в Лігу чемпіонів не потрапили і провалилися в яму. Зараз вони звідти виходять, але потрібно бути дуже грамотним тренером, щоб звідти витягнути футболістів. Я сподіваюся, що все-таки в чемпіонаті кияни підправлять свої справи».

«Чи переламав чи перший гол «Яблонця» гру? Природно. Перший м'яч Бойко сам собі забив. Але там і захисники винні, тому що недогледіли за гравцем, який щокою просто вдарив. Для воротаря це нормальне явище. А от у випадку з другим голом помилилася ціла група»

«Гармаш? Два роки тому він був одним з найкращих і носився від штрафного до штрафного. А сьогодні його весь час знімають, весь час змінюють. А він - один з головних в середині поля. Тому до нього є питання».

Тим часом фанати «Динамо» жорстко поговорили з гравцями. Вболівальники заявили прямо: «Ви ні *** а не граєте».

До речі, в останньому матчі чемпіонату «Динамо» обіграло «Арсенал-Київ» з рахунком 0:1. При цьому були видалені два гравці киян.

Тренер «Яблонцю» тим часом зізнався: не може зрозуміти, як «Динамо» не втримало перевагу в два м'ячі.