У матчі четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів сербська «Црвена Звезда» на своєму полі несподівано обіграла англійський «Ліверпуль» з рахунком 2-0. Матч пройшов у Белграді на стадіоні «Райко Мітіч - Црвена Звезда».

Рахунок на 22-й хвилині зустрічі відкрив Мілан Павка, точно пробив головою після подачі з кутового у виконанні Марко Марина. Через кілька хвилин Павки оформив дубль, точним ударом з-за меж штрафного майданчика. У цьому епізоді йому знову асистував Марін.

Після цього матчу «Црвена Звезда», набравши чотири очки, залишилася на останній, четвертій позиції в турнірній таблиці групи С. «Ліверпуль» зберіг перше місце, маючи в своєму активі шість очок.

У наступному турі «Црвена Звезда» на виїзді зіграє з «Наполі». «Ліверпулю» належить виїзна зустріч з «ПСЖ». Матчі відбудуться 28 листопада.

Огляд першого тайму:

Огляд другого тайму:

«Црвена Звезда» - «Ліверпуль» 2-0

Голи: 1-0 - 22 Павка, 2-0 - 29 Павка.

«Црвена Звезда» - Борян, Савич, Родич, Стойкович (Гобеліч, 59), Дегенек, Срніч, Йованчіч, Крстічіч (Йовічіч, 73), Марін (Чаушіч, 64), Бен-Набуан, Павка.

«Ліверпуль» - Аліссон, Матіп, Робертсон, Александер-Арнолд (Гомес, 46), ван Дейк, Мілнер, Вейналдум, Лаллана (орігамі, 79), Мане, Салах, Старрідж (Фірміно, 46).

Попередження: Марін (5), Лаллана (36).

Відзначимо, що агент Каріус розповів, чи повернеться воротар в «Ліверпуль». Флоріан Голль прояснив ситуацію.

Також додамо, що «Ліверпуль» може підписати форварда «Барселони». У «Барселоні» він програє конкуренцію.

Крім того, тріо лідерів АПЛ повторило рекорд 40-річної давності.

Більше новин - у свіжому випуску «Футбол NEWS»!

Долучайся до телеканалів Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv