В середині першого тайму хавбек «Ман Сіті» Рахім Стерлінг заробив пенальті в матчі проти «Шахтаря» в 4-му турі групового етапу Ліги чемпіонів.

Стерлінг біг з м'ячем у штрафному «Шахтаря», наближався до П'ятову, позаду нього був Матвієнко. Стерлінг спробував ногою підбити м'яч вперед, але зачепився шипами про газон і впав.

Головний арбітр матчу Віктор Кашшаї поставив пенальті в ворота гірників, який реалізував Габріел Жезус.

Нагадаємо, Кашшаї в 2012 році судив матч чемпіонату Європи Україна - Англія, в якому не зарахував чистий гол Марко Девіча. З тих пір Кашшаї сьогодні судить матч за участю української команди вперше.

До речі, «Ман Сіті» використовує корупційні схеми, щоб обійти фінансовий фейр-плей. Англійський клуб викрили в махінаціях.

Також додамо, що гарячу прихильницю «Ман Сіті», яка радує шанувальників відвертими фото можна подивитися тут. Дівчина знає про футбол все.

Відзначимо, що текстову трансляцію матчу можна подивитися тут. Після першого тайму «Ман Сіті» веде 2:0.

Більше новин - у свіжому випуску «Футбол NEWS»!

Долучайся до телеканалів Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv