Ліга Націй

Ліга Націй

Збірна Нідерландів зуміла на останніх хвилинах забити два голи в ворота німців зусиллями Промеса і ван Дейка і звести матч внічию. Таким чином, «помаранчеві» стали останнім учасником фінального турніру Ліги Націй.

Нагадаємо, що окрім збірної Нідерландів раніше туди пробилися команди Португалії, Англії та Швейцарії. При цьому, крім португальців, які досить впевнено виграли свою групу, іншим командам довелося добувати потрібний результат у вольовому стилі. Англія, програючи Хорватії на 78-й хвилині зуміла перемогти за допомогою голів Лінгарда і Кейна. Швейцарія зуміла відігратися з 0:2 на 17-й хвилині і добути необхідну різницю в рахунку (5:2) в матчі з Бельгією.

Відзначимо, що фінальний турнір Ліги Націй пройде в червні 2019-го року в Португалії. Півфінали відбудуться 5-го і 6-го червня, а матч за третє місце і фінальна гра заплановані на 9-е червня. Матчі турніру будуть зіграні в Порту і Гімараєші. Півфінальні пари будуть визначені за допомогою жеребкування, яке відбудеться 3-го грудня в Дубліні. Крім того, в кваліфікації до ЄВРО-2020 збірні-учасниці фінального турніру Ліги Націй гарантовано потраплять до груп з п'ятьма командами.

Нідерландам вдалося відігратися в кінцівці матчу з Німеччиною. Відео огляд матчу вашій увазі.

До слова, збірна Чехії перемогла Словаччину і відправила сусідів в дивізіон С. Єдиний гол на рахунку Шика.

Більше новин - у свіжому випуску «Футбол NEWS»!

Долучайся до телеканалів Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv