Кріштіану Роналду

Кріштіану Роналду Фото:: Getty Images

Вчора, 15-го грудня, «Ювентус» грав з «Торіно» в рамках 16-го туру Серії А. Туринское дербі проходило в запеклій боротьбі. До середини другого тайму «бьянконеррі» вели в рахунку 0:1, гол на свій рахунок записав Роналду, який відзначився з пенальті.

На 72-й хвилині матчу арбітр призначив штрафний удар, після якого в воротах суперника відзначився Манджукич. Однак, м'яч не був зарахований через ... Роналду. Португалець, перебуваючи в офсайді, торкнувся м'яча головою, що було розцінено арбітром як пас на хорвата.

Втім, «Ювентус» здобув перемогу в матчі. Відеоогляд поєдинку можна подивитися тут. Роналду очолив бомбардирські перегони.

Нагадаємо, схожий епізод стався в матчі Ліги чемпіонів проти «Янг Бойз». Португалець не завжди діє правильно.

До слова, «Ювентус» хоче переманити футболіста «Реала».

Долучайся до телеканалів «Футбол 1»/«Футбол 2» в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv