Пеп Гвардіола

Пеп Гвардіола Фото:: Getty Images

У поєдинку 21-го туру англійської Прем'єр-ліги «Манчестер Сіті» в прекрасному поєдинку обіграв «Ліверпуль» з рахунком 2: 1.

Господарі вийшли вперед у рахунку на 40-й хвилині завдяки точному удару Серхіо Агуеро. Мерсисайдці зрівняли рахунок на 64-й хвилині, коли відзначився бразильський форвард Роберто Фірміно. На 72-й хвилині «Ман Сіті» вдалося забити другий м'яч. Гол записав на свій рахунок Лерой Сане.

Таким чином, «Ліверпуль» зазнав першої поразки в цьому сезоні АПЛ, перервавши серію з 20 матчів без поразок.

«Ліверпуль» продовжує лідирувати в турнірній таблиці англійської Прем'єр-ліги, «Манчестер Сіті» - на другій сходинці.

«Манчестер Сіті» - «Ліверпуль» 2:1

Голи: 1:0 - 40 Агуеро, 1:1 - 64 Фірміно, 2:1 - 72 Сане.

«Манчестер Сіті» - Едерсон, Компані (Отаменді, 88), Данило, Стоунз, Лапорт (Уокер, 86), Сільва (Гюндоган, 65), Фернандіньо, Стерлінг, Бернарду Сілва, Сане, Агуеро.

«Ліверпуль» - Аліссон, Ловрен, Робертсон, Александер-Арнолд, ван Дейк, Вейналдум (Старрідж, 86), Хендерсон, Мілнер (Фабіньо, 57), Мане (Шакірі, 77), Салах, Фірміно.

Попередження: Ловрен (20), Компані (31), Вейналдум (38), Лапорт (45), Бернарду Сілва (89), Едерсон (90).

Нагадаємо, що Клопп вважає 54 очка за 20 турів неймовірним досягненням. «Ліверпуль» набрав чемпіонський хід.

До слова, Гвардіола вважає «Ліверпуль» найкращою командою Європи. Поєдинок лідерів АПЛ відбудеться 3-го січня.

Відзначимо, що реакція «Ліверпуля» на пропущений гол від «Арсеналу» привела Клоппа в захват.